reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

Marteczka fajny wózek, ja na pewno bym takim chętnie pojeździła, za to mój mąż to chyba niekoniecznie
 
reklama
Asze śliczny wózeczek dla Zuzanki:tak:;-)!! Mężuś ma bardzo dobry gust:yes::wink::yes:!
Teraz tylko musicie poczekać na ładną pogodę i na spacerek!:-)

Kurczę tak sobie pooglądałam wózeczki z tej stronki internetowej i aż mi szkoda, że nie będę tym razem żadnego kupować...:-( A trzeba przyznać, że coraz fajniejsze modele wymyślają:wink:!
 
Marteczka - Zuzia na pewno będzie zachwycona takim kolorem i faktycznie nikt nie bedzie Cię pytał czy to chłopiec czy dziewczynka :tak:

Asze - świetny ten wózek - taki delikatny i w moim guście zresztą :tak::tak::tak:
 
Asze - bardzo mi sie Wasz wózeczek podoba BARDZO!!!!:tak::-)
Marteczka - super bryka- chyba macie fotelik do kompletu o ile dobrze kojarzę,co:tak::-)
 
Dziewczyny fajne furki dla pociech. Ja mam po Julku (stoi przerobiona na gondolke przy drzwiach) wiec wybor mnie ominie. No ale nie narzekam bo w nowosciach mozna sie pogubic:-)

A co do lozeczek turystycznych to fakt, ze sa bardzo praktyczne - my wlasciwie u kazdej babci mamy jedno - no bo jednak ze wzgledu na to ze mieszkamy daleko i czesto latamy a nie jezdzimy samochodem bylo to najpraktyczniejsze rozwiazanie. Szkoda tylko, ze zadne nie ma otwieranego boku - bo moze Julek chcialby w nich spac troche dluzej a tak juz od jesieni preferuje na wyjazdach zwykly materac rzucony na podloge niz lozeczko. A z drugiej strony moze to i lepiej bo teraz nie bedzie zazdrosny o miejscowke Zoski.
 
reklama
Do góry