reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

Przyszla mamusiu wlasnie mialam napisac to co napisala Dusia, ze one s stanach sa bardzo popularne do spania.Ja dostalam taki od znajomych i powiem, ze tego modelu nie uzywalam (bo bylo mi jakos niepraktycznie wkladac malucha) ale kupilam sobie taki sam tyle ze rozpinany po calosci z przodu i tego uzywalam. Tak wiec takie przez glowe sa moze tez praktyczne choc chyba wymagaja nieco wprawy i cierpliwosci przy zakladaniu (mnie akurat tych brakowalo:-))
A sukieneczki sliczne:-)
 
reklama
PrzyszłaMamusia cudne te ciuszki:tak:i sukienunie i te kosmiczne spiworki:tak::-Doj zaczyna mnie brac na ciuszki ale musze poczekac przynajmniej do poneidiząłku a najlepiej do wypłaty:rofl2::laugh2:;-)
 
PrzyszłaMamusia ja korzystałam z tego rodzału pajacyków "śpiworków" rewelacyjnie sie sprawdzały szczególnie nocą :-)
 
Dusia- super!!! A te butki:-) Oj ja też pomalutku zaczynam się uzależniać od maluszkowych zakupów:-p.
Najgorsze jest to, że dzieciaczki tak szybko wyrastają z tych ciuszków:baffled:.
Mi strasznie się podobają ciuszki z cheeroke (na moje oko są bardzo dobrej jakości i nie są tak drogie) i z C&A. Tam obkupowałam zazwyczaj mojego bratanka. I w weekend muszę wyciągnąć mężusia na dzidziołkowe zakupy, niech i on tej "przyjemności" też troszkę ma:-D.
 
PrzyszlaMamusia pytalas wczesniej o te ciuszki do spania. Ja sama przywiozlam sobie ze stanow kilka takich, pare dla niemowlaczka i kilka jak juz dzidzius mi podrosnie.
Sa bardzo przydatne szczegolnie w nocy kiedy musisz zmienic pieluszke. Podciagasz jedynie ubranko na wysokosc pasa dzidzi i zminiasz pieluszke, Nie musisz bawic sie w odpinanie guzikow czy zapinanie. Dziecko przewijasz w epresowym tempie, czesto nawet nie zdazy sie rozbudzic i szybko wraca do spania.Bardzo polecam
 
widzę, że zakupy dominują. Bardzo fajne te ubranka.
Dusia, komplecik boski. Gdzie taki znalazłaś?
Przyszła Mamusiu, te śpiworki wyglądają bardzo fajnie. I chyba wygodne będą w użyciu, bo bez problemu można w nocy zmienić pieluszkę. A co do jeansowej sukienieczki, to wygląda ładnie, ale wydaje mi się, że dla maluszka może być niewygodna. Przemko dostał kilka jeansowych ubranek jak był malutki, ale to jednak dość sztywny materiał i ciągle gdzieś mu się coś wywijało i przeszkadzało i szybko wylądowały w szafie. Za to jak już postawił samodzielne kroki, to ten materiał świetnie się spisywał.
 
reklama
Przyszła Mamusiu-ja właśnie takich "śpiochów" użuwałam Alexowi,i bardzo byłam z nich zadowolona..bardzo łatwo zmienia się pampesa..i nóżki mogą sobie swobodnie fikać..Mam je jeszcze,i na szczęście są z dobrej dzianiny,więc nadal wyglądają jak nowe.Dzidzia będzie mieć trochę rzeczy po starszym bracie..A!Sukienusie też są super!
Dusia-a ten komplecik jest prześliczny!no i te butki..!
Jak już wspominałam ,ja poczekam aż będę znać płeć...bo jak chłopczyk..to będzie miał większość po bracie..coprawda inna pora roku,więc i tak niektóre rzeczy odpadną..Ale jak dziewczynka...to już się nie mogę doczekać by kupować sukienusie...!



dev071pr___.png
 
Do góry