reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

AsiaM,MrsF-sliczne ciuszki tylko nosicieli jeszcze brakuje.Maluszki bedą słodko wyglądały
Stefanna fajny fotelik bardzo praktyczny
 
reklama
Bardzo dziekuje za komplementy :-) zapomnialam wkleic skarpetek a sa smieszne wiec wklejam teraz i juz na tym koncze bo nie zostanie mi miejsca na zdjecia brzuszkowe a jeszcze mam przeciez 4-5 tyg :-D

Stefanna
, bardzo fajny fotelik i ile ma pozycji! fiu fiu! :-D Moze jako fotelik samochodowy i lozeczko 'podrozne' robic :tak:
 

Załączniki

  • socks.JPG
    socks.JPG
    22,9 KB · Wyświetleń: 21
Dzięki dziewczyny!
Fotelik ma jedną, najważniejszą zaletę: rozkłada się całkowicie na płasko i dzidziuś może sobie wygodnie w nim leżeć :-)!
W związku z tym, nie kupuję gondolki, bo myślę, że jak mała wyrośnie z fotelika (a mogę go wpinać w stelaż wózka), to od razu przełożę ją do spacerówki ;-)!
 
Dusia08 wózek mam Mutsy, po pierwszej córci:-).
Zostawiłam sobie spacerówkę (też rozkłada się całkowicie na płasko), a teraz dokupiłam tylko fotelik;-)!
 
Dzięki Befatka1982!;-)
A to jeszcze kilka ostatnich rzeczy głównie na lato, bo po Zuzi na razie mam dużo śpioszków:-):
 
reklama
Stefanna ja tez uwielbiam H&M ale niestety musze do niego jeździć aż do krakowa a często to sie nie zdarza:-:)dry:
buciki słodkie:-)
 
Do góry