reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

reklama
Widzę, że Giza akurat zdążyła zrobić sweterek przed narodzinami córeczki.

Ja ostatnio kupiłam takie ciuszki:



dla dzidziusia.JPG

Ala jak zobaczyła tą sukienkę, to od razu wzięła i powiedziała, że to będzie jej bluzka:-) Mam nadzieję że odda ją siostrze.:-D

Teraz przeglądam allegro i chcę znaleźć sobie jakiś szlafrok do szpitala. Taki, żeby był mięciutki i przytulny dla dzidziusia.
 
Asia - nie dziwie się wcale że Ala chce buchnąć sukieneczke siostrze :-) Wygląda na super mięciutką, śliczna jest!!
 
Giza że ci się chce robić samemu takie rzeczy - masz talent kobitko - sweterek prześliczny:tak::-)
Kathi, Asia sukieneczki przesłodkie:-):tak:
 
reklama
Kathi, Asia, sliczne sukieneczki. :tak:

A to moje zdobycze internetowo/skepowe; na razie tylko w kolorach 'neutralnych' bo czekamy na niespodzianke. Rozowe albo niebieskie ubranka kupia pewnie juz babcie :-D
 

Załączniki

  • Bearset.JPG
    Bearset.JPG
    15,4 KB · Wyświetleń: 24
  • Grobag (little bear).JPG
    Grobag (little bear).JPG
    10,4 KB · Wyświetleń: 24
  • Bodysuits-longsleeved.JPG
    Bodysuits-longsleeved.JPG
    23,3 KB · Wyświetleń: 21
  • Bodysuits (M&P-3).JPG
    Bodysuits (M&P-3).JPG
    13,3 KB · Wyświetleń: 21
  • Cot blankie.JPG
    Cot blankie.JPG
    14,3 KB · Wyświetleń: 29
Do góry