reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

Mnie ta wrózba obraczkowa sie widocznie nie sprawdzi wyszłao mi ze bede miała chłopca,a pozniej dziewczynke.Nie wirzyłam ze to prawda ale laska zrobiła mi 3razy i tak samo wyszło hmmm... za to mojej mamie,siostrze i kuzynkom sie sprawdziło
U wrózki byłam kilka razy wiele rzeczy sie sprawdziło i juz nie pojde wiecej(duzo złych rzeczy)Ale mysle ze to bardziej podswiadome bo jak człowiek ciagle msli o tym co wrózka powiedziła to podswiadomie sam prowokuje takie sytuacje.
Elip,Giza super ciuszki
 
reklama
elip-no no no super
c013.gif

hym ja o ile dobrze patrze to mam 4
a093.gif

 
Mrsf tego niewiem czy moga być pionowe ja mam poziome;-)ale wydaje mi sie ze zależy to od urody człowieka:tak:
Elip te kreski są z boku małego palca u lewej ręki;-)
ja tez uważam ze do wróżby można wszystko przypisac poprostu zrządzenie losu a wogóle po co sie zadręczać itd itp;-)
 
Elip ciuszki cudne:-):-):-)

mnie w tej wróżbie obrączkowej zawsze wychodziło to co chciałam, nawet jak ktoś inny trzymał nitkę.. a ponieważ jedną wróżkę (żeby nie powiedzieć czarownicę:-D) mam w domu to wiem jak świetnie można jedną rzecz, wydarzenie czy wypowiedź zinterpretować na sto możliwych sposobów... :-)

i widze, ze ninja nam bardzo silnie już zasady wpoiła:-):-) ja tez od razu pomyślałam, że wymknął nam się temat:-D tylko nie wiem, gdzie przenieść te posty.. może znowu do tatusiów.. i może pomyślimy o zmianie nazwy wątku o tatusiach - po pierwsze, żeby go rozszerzyć, a po drugie - to już wkrótce nie będą "przyszli" tatusiowie:-)
 
Czy znacie może jakieś sklepy z bluzkami do karmienia? Chcę kupić siostrze i nie wiem gdzie tego szukać.
 
reklama
MonikaA, na pewno takie bluzki są w H&M. W innych ciążowych sklepach pewnie też. Ja nie miałam ani jednej i jakoś mi nie brakowało, ale to też zależy od typu ubrań jakie się ma, a ja mam sporo bluzek, które bez problemu mogę podciągnąć do góry i karmić. Albo takie rozpinane z przodu.
 
Do góry