reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

reklama
AsiuKC garulacje bo na Warszwskim forum nie mialam odwagi posać:) bo podczytuję Was czasami:)
A tak apropo pamiętacie moniezuber też jest w ciąży:)
 
musze upic mlodemu kredeczki....:)

ja kupilam ostatnio w lidlu kostke drewniana...za 60pln brakowało dwoch klockow do sortera...jakos bez rewelacji a i mlody olał zabawkę

wczoraj za to nadmuchalismy pełno balonow i to jest zabawa ...:)))) wiec u nas piłka i balony nr jeden z zabawek reszta moze nie istniec ;) dobrze, ze nie mam fioła na punkcie kupowaia zabawek :p
 
Myszowata to są takie specjalne świecowe kredki dla dzieci 12+ i one sa takie malutkie że tylko w rączce się mieszczą i nic nie wystaje z nich:) i jakoś do buzi ich nie pacha-na całe szczeście!!
 
reklama
Oj ja tez musze poszukac tych kredek:) Mam nadzieje, ze Frania to zainteresuje:)
Asia - GRATULACJE!:)
Faktycznie coraz wiecej ciezarowek i musze sie przyznac, ze mi sie zaczyna marzyc siostra dla Frania:-) To dobry znak, znaczy, ze trauma mi mija :) Chociaz jak sobie pomysle o okresie ciazy, to mnie rzuca, okropnie sie wtedy czulam i nie znosilam tego brzuchola:no:
 
Do góry