reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

kamikaa polecam allegro... ja zawsze szukam w zestawach a w wyszukiwarke wpisuje Disney:-) Hihi i sie scwanilam, bo szukam aukcji gdzie do konca zostaje 1 dzien. Mase ciuszkow wogole nie jest licytowanych i wtedy za niewielkie pieniadze mozna dostac cos fajnego, a jak u jednego sprzedajacego znajde kilka fajnych rzeczy to jeszcze lepiej, bo wtedy tylko raz place za przesylke;-) Inaczej to zbankrutowalibysmy, no ale ja juz jestem na takim etapie, ze sie powstrzymac nie moge, ehhh....:sorry2:



 
reklama
Też chętnie bym kupiła bo w aptekach takich nie mają i podkłady do przewijania bo tanie są(przydadzą się po porodzie na łóżko aby nie zabrudzić,tak myśle)ale nie mam konta na allegro..Nie wiesz czy jest jakieś ograniczenie dla nie zarejestrowanych czy nie?Nie mogę tej informacji znaleźć.:dry:


jesli sie nie zarejestrujesz, nie kupisz w ogóle:sorry2:

a każdy sprzedawca ma osobne warunki, trzeba u niego na stronie czytać

jesli stworzysz sobie konto, możesz kupowac
tylko np. niektórzy zastrzegają sobie, ze wysyłaja za pobraniem dopiero jesli osobo ma powyzej ilus tam komentarzy


załóż sobie konto - nic trudnego, a dużo rzeczy mozna znaleźć:-D (ale uważaj - to uzaleznia:tak:;-):-))
 
Po porodzie ze mnie strasznie ciekło, dlatego w pierwszych dniach podpaski nie zdały by egzaminu, nawet te największe, na prawdę polecam te grube podkłady poporodowe, zużyłam w sumie z 6 opakowań, także sporo ich poszło. Ale myślę, że w aptekach na pewno są zresztą siostra kupywała w normalnej aptece osiedlowej.
 
super te anatomiczne podkłady!! muszę się zapytać o nie w medycznym. Bo jak używałam belle to dramat.....

ejo a tak wogóle to zdurniałam, bo podkłady to też są takie:
Higieniczne GRUBE PODKŁADY DO PRZEWIJANIA 5szt (870813056) - Aukcje internetowe Allegro
i u mnie w szpitalu tez takie chcieli żeby mieć. I to podkładali pod pupę jak się leżało, ale nie wiem czy tylko mamą po CC...:sorry2: ale już w sumie przed porodem kazali je przynieść, to chyba wszystkim je podkładają.
 
Po porodzie ze mnie strasznie ciekło, dlatego w pierwszych dniach podpaski nie zdały by egzaminu, nawet te największe, na prawdę polecam te grube podkłady poporodowe, zużyłam w sumie z 6 opakowań, także sporo ich poszło. Ale myślę, że w aptekach na pewno są zresztą siostra kupywała w normalnej aptece osiedlowej.



jeju...aż 6:sorry2::dry::dry::dry:

chyba muszę dokupić, bo zamówiłam 2 opakowania:oo2:
 
super te anatomiczne podkłady!! muszę się zapytać o nie w medycznym. Bo jak używałam belle to dramat.....

ejo a tak wogóle to zdurniałam, bo podkłady to też są takie:
Higieniczne GRUBE PODKŁADY DO PRZEWIJANIA 5szt (870813056) - Aukcje internetowe Allegro
i u mnie w szpitalu tez takie chcieli żeby mieć. I to podkładali pod pupę jak się leżało, ale nie wiem czy tylko mamą po CC...:sorry2: ale już w sumie przed porodem kazali je przynieść, to chyba wszystkim je podkładają.


Milkshake ja je sobie zamówiłam na sztuki (5), bo tanie były z myślą o przewijaniu dziecka na łóżku,ale chyba będą dobre pod tyłek
jak sie cos wyleje, to nie zabrudzisz pościeli i prześcieradła:dry::dry::dry:
 
A ja chcialam sie pochwalic niektorymi ciuszkami, ktore zakupilismy dla naszej Lenki:-) W ogole mam tego mase i jakbym miala pokazac wszystkie, ktore mi sie podobaja to chyba bym nie dala rady:-D
Śliczne ubranka :) Widzę, że niektóre zakupy były w tesco :)
Hej!
Ja tez po małych zakupkach...allegrowych.
Kupiłam laktator dla siebie i przy okazji smoczki SYLIKONOWE SMOCZKI 0-3 mies. AVENT 2 W 1 transpare (870062710) - Aukcje internetowe Allegro
i butelkę zapasową też Aventu antykolkową..to jednak sprawdzona firma i wszedzie można potem dokupić
Również mam latator Avent, butelki i smoczki :)
Hej dziewczynki my wczoraj kupilismy już łóżeczko dla małej :tak: takie z funkcją kołyski.
Byliśmy ciekawi jak wygląda po złożeniu więc dzis na próbe ubraliśmy :tak: aż szkoda twraz wszystko składać bo pościelke trzeba przeprać :-)
Łóżeczko wygląda prześlicznie.
 
reklama
No już prawie się zarejestrowałam..ale jak wyskoczyli z zalogowaniem się w swoim banku to zgłupiałam...kiedyś się nieopacznie w nim zalogowałam ale nie pamiętam co wpisałam:dry:ciemna masa ze mnie.Tak się zastanawiam czy tej firmy hartmann nie mają w rossmanie..bo coś podkłady do przewijania mi znajome się wydały...a jak nie to może apteka zamówi..
 
Do góry