reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

my kupimy dopiero latem coś nowego bo nasz się narazie sprawuje ok i nie narzekamy ale jak przeprowadze się do taty to na 3piętro będzie za ciężki :(
 
reklama
loola jest OK mamy w domu, siostrzenica jezdzila...ale jakos szału nie robi a drogi w cholere...
yra wiesz co tez uderze w esprita ale jeszcze jade w sobote do sklepu ogladac inne
testowala juz esprita?
 
Mnie by się teraz przydała spacerówka z pojedynczą rączką, bo parasolki nie da się prowadzić jedną ręką i jest problem, jak trzeba starszego trzymać za rękę np w mieście. Ale mąż się raczej nie zgodzi na zakup kolejnego wózka ;)
 
Co do Tych nowych dada z biedronki to sa fajne ale po dluzszym uzytkowaniu zauwazylam ze cienko wchlaniają mały ma w nich ciagle mokro znaczy po 2h gdzies takze wolalam te stare,teraz kupilam tez na probe z lidla i sa bardzo dobre i sie chyba na nie całkowicie przezuce.
 
maziajka nie zauwazylam, ale dopiero wczoraj zalozylam pierwszy raz, jak wstanie to sprawdze jak to wyglada, a te z lidla mialam kiedys i mi przeciekaly wtedy ;/
 
no właśnie te z lidla przeciekały nam i jak mały zrobi kupę to drze się niesamowicie bo zaraz jest odparzony :( a dziś M.kupil dady i już mają plus u mnie bo są dużo większe niż sleep and play :) a Franko coraz szerszy:)
 
karlakjna ja tez poczatkowo nie zauwazylam i dlatego polecalam,ale nagle zaczelam zauwazac ze maly ma ta pieluche mokra poczatkowo myslalam ,ze moze akurat dopiero co sie wysikał.Ale caly czas tak bylo no i w nocy mi sie budzil ciagle.A te z lidla mielismy dzisiaj na noc od 18 do 8 i nic nie przesikał,i spał pieknie.Jak sie obudzil bylo wchłonięte wszystko.
Polka Moj kupy w 90% robi do nocnika tak,ze nie mam problemu.Na razie jestem zadowolna z tych z lidla.
 
reklama
Ostatnia edycja:
Do góry