reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

hmm ... wiesz mirosia mój M. ma bardzo długie nogi (ktoś w związku musi;) i chyba Antko po Tacie ma takie nóżki ;) Stopy zresztą też ma dość długie ... ze 12 cm na pewno
 
reklama
Ja juz kupuje ciuszki na 1,5 roku :szok: Bo mojemu Alowi waga stoi w miejscu (niezmiennie 10kg od miesiecy), a wzrost hmmm ostatnio mierzylam to ma prawie 90cm :szok: dl stopki 12-13cm.
 
ja tez sie nad tym mirage zastanawialam dlugo bo w sumie jest podobny do mojego juz nie pamietam czemu z niego zrezygnowalam.
 
Ja właśnie nad nim myślę bo mam magic4 esprita i szału dostaję. nie dość że niski się zrobił to jeszcze do tego bardzo cieżko się go prowadzi jedną ręką i ma beznadziejny kosz na zakupy. Wrrrrrrrrrr
 
nawet niegłupi ten Graco.. ale jakoś dużo tego stoi w komisach i się zastanawiam czy dlatego, że się nie sprawdza, czy że dużo osób je ma...
 
reklama
myślę że dużo ludzi je ma bo są niedrogie... ale kto to wie? trzebaby dorwać jakąś użytkowniczkę w parku i wypytać ;-)
 
Do góry