reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

reklama
świetne spodenki bardzo mi się podobają. tylko cena mniej :) swoją drogą ja też mojemu kituje że coś kosztuje mniej niż w rzeczywistości. swoją drogą niewiem po co, jak on mi nic nie wypomina. chyba siebie sama oszukuję bo innego wytłumaczenia nie mam.
 
moj m strasznie przezywa kazda wydana zlotowke na ubrania, bo byl w anglii i tam takie ciuszki kupuje sie duzo taniej, na wyprzedazach mozna sie ubrac od stop do glow za grosze,a u nas niestety drozyzna
i na dodatek taki dzieciak szybko wyrasta

ale jak moglam sie oprzec;-)
 
Karolajna alex super spodenki:)
My tez szalejemy zakupowo ale wszytko w granicach zdrowego rozsądku. Qrcze musze sobie wkoncu cos kupic a nie tylko dla małej !!! Puki co poluje na jakaś fajną kurteczke wiosenną ale wszytkie co licytuje idą za min 50 zł + przesyłka a za używaną to jak dla mnie sporo:/
 
Karolajna alex super spodenki:)
My tez szalejemy zakupowo ale wszytko w granicach zdrowego rozsądku. Qrcze musze sobie wkoncu cos kupic a nie tylko dla małej !!! Puki co poluje na jakaś fajną kurteczke wiosenną ale wszytkie co licytuje idą za min 50 zł + przesyłka a za używaną to jak dla mnie sporo:/


A na jaki rozm. szukasz? i w jakim kolorze?
 
Róż kochana lub czerwony - bo brązy mi się podobają ale na jesień!! Na wiosne za smutne mi się wydają:) i rozmiar 80 lub 86 bo my do małych sie zaliczamy :d

Polowałam na tą ale za drogo:

.NEXT J.NOWA cudna KURTECZKA GRZYBEK hafty 12-18m (1476000477) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

i nad tą się zastaniwam ale na cieplejsze dni mamy - potrzebuje coś na lżejszego ....

Kurteczka H&M na cieplejsze dni r. 80 (1480078259) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
 
reklama
Do góry