reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

reklama
yra mnie też cieszy, że nie będzie takich problemów jak malowanie, golenie nóg, ubieranie krótkich spódniczek.
Kolczyki w pępku, farbowanie włosów, stringi... Faktycznie, sporo problemów mniej nas czeka :)


a mnie się nie udało kupić tych sukieneczek na licytacji :( w ostatniej sekundzie ktoś przebił mnie :( ale na pewno coś znowu znajdę okazyjne jak te spodenki dziś
Dlatego trzeba używać snajpera :)
 
wy weźcie mnie nie straszcie, co? ;-)
jeszcze tylko nieszczęsliwe zakochania, płacze po nocach, gołe nerki w zimie i diety od 12go roku zycia. chociaż z tym ostatnim moja zaczęła już.
 
reklama
Do góry