reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

tylko ze zwroccie uwage dziewczyny ze wiaderko na dlugo nei wystarczy - zwlaszcza jak dziecko szybko rosnie - moim zdaniem 3 miesiace to max... :szok:
Ostatnio coś czytałam o tym wiaderku i podobno można go używać dopóki dziecko nie wstaje. Ale ja bym się chyba bała w to wkładać noworodka...

Ja sobie upatrzyłam taką podkładkę:
thumb.php
 
reklama
tk do wanienki albo do wanny jesli sie wanienki nie kupi moja kuzynka to wlasnie miala:tak:
a ja dzisiaj pierwszy raz w zyciu buszowalam po ciuchlandzie i powiem wam ze jak sie dopadlam tak przestac szperac nie moglam :-) kupilam koszulke taka biala z kwiatuszkami pomaranczowymi i body z krotkim rekawkiem z motylkiem na srodku tez biale :-)sliczne sa i tylko 4 zl masakra :tak:
 


Widziałam ją w którejś gazecie i mi się spodobała:tak:


Podoba mi się:-) ja już mam wanienkę razem ze stelarzem ale dokładnie jej się nie przygladałam, taka fajna to nie jest:-)

Ostatnio coś czytałam o tym wiaderku i podobno można go używać dopóki dziecko nie wstaje. Ale ja bym się chyba bała w to wkładać noworodka...

Ja sobie upatrzyłam taką podkładkę:
thumb.php

Agniesiak wypatrzyła wanienkę z taką podpórką. Zastanawiam się, czy luzem taka zda egzamin. Widziałam podobne na żywo w smyku za 14zł. Wydaje mi sie, że będzie pomocna zaraz na początku, gdy jeszcze nie będę miała wprawy w kąpaniu maluszka.
 
Agniesiak wypatrzyła wanienkę z taką podpórką. Zastanawiam się, czy luzem taka zda egzamin. Widziałam podobne na żywo w smyku za 14zł. Wydaje mi sie, że będzie pomocna zaraz na początku, gdy jeszcze nie będę miała wprawy w kąpaniu maluszka.
No wiem że są takie wanienki, ale ja mam wanienkę i nie chce mi się kupować nowej za 100 zł ;-)
 
U mnie nie ma problemu z kapiela.Ja pierwszy raz kapalam dziecko gdy Kuba mial 2 lata.M, przejal ta funkcje,bo stwierdzil ze ma wieksze dlonie i z nim dziecko bedzie bezpieczniejsze.Nie wiem czy teraz bedzie mial tyle czasu bo pracuje po 13-14 h.Zobaczymy wiec pozniej ktora wanienka bo pewnie jak on to bedzie wolal zwykla,bo wieksze pole do manewru
 
reklama
Do góry