reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

reklama
Mam nadzieję karmić piersią dłużej niż pierwsze dziecko(3mies).Butelki kupię dwie, małej pojemności.Jedną do mleczka, drugą do herbatki.Z tworzywa trzeba wymieniać co dwa, trzy miesiące.Może szklana tez wezmę.Smoczki na bieżąco ,bo też często się wymienia i rozmiary zwiększa:)
 
Z czasem jak będe musiała karmić mlekiem modyfikowanym to trzeba będzie dokupić jeszcz może nawet i ze dwie,trzy, ale na początek wystarczy:tak:
 
o kurcze - ja nie wiedziałm że trzeba te butelki tak wymieniać. Mój ma z pół roku już...A dlaczego trzeba je wymieniac?
 
Ja nie miałam na myśli wymiany (butelki raczej są niezużywalne:-D chyba że bardzo długo się używa)jedynie chodziło mi o to ,że czasami jest tak. że jedna jest np. w myciu ,druga się gdzies zapodziała, trzecia do picia itd. Taka zapobiegliwość:-D:-D
 
neska - to frotka napisała ze trzeba wymieniac. Ja wolę wiedzieć, żeby potem nie było że problemy ma dziecko ze nie wymieniałam (chociaż jak pisąłam - przy Filipie nie wymieniałam tak czesto)
 
Dziewczynki...mam zamiar jak najdłużej karmić piersią, ale różnie to bywa...
Powiedzcie mi ile butelek kupujecie na początek? Zastanawiam się nad dwoma butelkami a później ewentualnie smoczki wymieniać, co wy na to/???:-)
My kupiliśmy jedną małą buteleczkę narazie. Jak będzie taka potrzeba to się dokupi, przeciez tego w sklepach nie zabraknie:)
 
AHA faktycznie teraz doczytałam:baffled:
Też się dziwię bo ja nie wymieniałam tak często:no::no:
Smoczki tak ale butelki??
 
reklama
Butelki to mam zamiar kupić dwie. Jedna mała (na herbatki) i duża (na ewentualne ściaganie pokarmu). A tak to będe karmić cycusiem (mam nadzieje). Pozniej kupie jeszcze z dwie, bo to później co chwile jakaś brudna, no i z dwie musze zostawić u mamy :-D ale to tak za pół roku
Co do wymiany butli to Olek korzystał z tych co mu kupiłam jak się urodził (a to już 3 lata). Choć jedna mi pękła, a druga stopiła bo dotykała gorącego garnka :tak:
 
Do góry