reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki w uk :)

reklama
Ja tez w pracy zajadam sie mandarynkami. Czuje sie lepiej bo uwaga- nie wymiotowalam od dwoch dni ani mnie nie mdlilo (odpukac w nie malowane, zeby juz tak zostalo :)) i brzuszek od wczoraj rosnie :) juz nawet rano sie odznacza :)
 
Witam się i tutaj po powrocie. :-)

Podróż minęła ok, w wątku z wizytami opisałam moje wizyty i wkleiłam zdjęcia, tarczyca niestety znowu poszła w górę, u dzidziusia wszystko dobrze na szczęście, płci niestety nadal nie znam chodź większość obstawia dziewczynkę.

Witam nową majóweczkę!! :-)

Dzisiaj mam wizytę u gp w sprawie tych moich wyników tarczycy, zapytam go czemu nadal nie mam skierowania do konsultanta itd itp Myślę nad zmianą ośrodka, wiecie ile czasu to trwa??

Miłego dnia!!
 
Dzisiaj mam wizytę u gp w sprawie tych moich wyników tarczycy, zapytam go czemu nadal nie mam skierowania do konsultanta itd itp Myślę nad zmianą ośrodka, wiecie ile czasu to trwa??

Miłego dnia!!
Jak wizyta u konsultanta?

Co tu taka cisza :baffled::-( nikt nie pisze...?Jak sie czujecie dziewczyny jak brzuszki i dzidziole?


U mnie nic ciekawego sie nie dzieje praca dom dzieci i codziennia monotonia :-p
Od kilku dni czuje delikatnie ruchy i kopniaczki zozolka ;-)
Jeszcze dwa tygodnie pracy i mam usg polowkowe u polskiego lekarza mam nadzieje ze potwierdzi SYNKA i mu nie odpadlo nic :-Da potem bede sie cieszyc wolnym w domu z dziecmi i mezem :tak: a po nowym roku mam usg na nhs :-)
 
Ja bylam wczoraj z mezem u poloznej i sluchalismy serduszka dzidziusia :):)wszystkie wyniki mam super, wiec sie uspokoilam na chwile. USG mam dopiero 7 stycznia, caly miesiac czekania! A tak to praca i swiateczne porzadki zajmowaly mi wiekszosc czasu. Na szczescie porzadki dzis zakonczylam :D:D
 
Hej
Jestem jakoś sporadycznie na główny watek nie potrafię się wbić.ja po wizycie u konsultanta wyniki w miarę ok tarczyca poniżej normy ale odrazu pobrali krew czy sie nic nie zmieniło przez te 5 tyg no i mało pocieszajace info mam dużą szansę ba zatrucie ciazowe po raz 2 grr przepisami mi aspiryne zapisali juz na kolejny test glukozy i wizyty z konsultantem i dwa extra usg do polowy marca bede miec a połowkowe mam tak samo jak mamusia blaneczki nic nie kupuje dopiero po usg bo dla syna nic nie mam a dla corki wsxystko tylko lozeczko i fotelik zostana do kupienia
 
Takie moje przemyslenia.. z tego co zauwazylam jesli w UK ciaza przebiega prawidlowo to czujemy sie tak jakby calkowicie o nas zapomnieli, tylko rutynowe badania i tyle. Jesli jednak cos sie dzieje to trzeba przyznac ze wysylaja do specjalistow, ma sie dodatkowe badania, scany itp..chociaz czasami trzeba sie o nie przypomniec. Chyba zalezy to tak naprawde od poloznej prowadzacej jak sie nami interesuje... co myslicie?
Ja wyjatkowo czekam na ta wigilie bo i polowkowe mam tego samego dnia. Juz nie moge sie doczekac kiedy mala zobacze:-)
Brakuje mi tu bardzo sniegu, pogoda ciagle taka jesienna...
Do pracy zamierzam chodzic do konca marca. Ja pracuje tylko dwa razy w tygodniu wiec nie jest zle.
Zycze wszystkim udanych wizyt i niezbyt szalonej goraczki swiatecznej:-D
 
Hejka jeski chodzi o Mnie to czytam co pisza ale jakos nie podoba mi sie atmosfera na glownym i nie odzywam sie :-// nie nadaze na czytanien a co mowiac na odp przy pracy domu i dwojce dzieci ... a jesli chodzi o opieke to sie zgadzam z mona jesli masz super polozna to ci wszystko zalatwi ,jak ma byc tak jak mi w tej ciazy..nie raz mam wrazenie ze sa bardzo nie dokladni ale coz i tak nie jest najgorzej jak na publiczna opieke...
Ewstra ale dlaczego dali ci aspiryne? Jak w ciazy jej nie wolno? Nie jestem w temacie o zatruciu
 
reklama
Do góry