reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki w uk :)

Ja mam termin na 18 jak na razie daje rade boje sie jak to bedzie z 2 czy córcia ktora jest przylega zaakceptuje rodzenstwo.Brakuje mi tylko kogos z rodziny by wyskoczyc na obiad albo by zabral na spacer.Jest jak jest i trzeba to zaakceptowac.
 
reklama
Ewstra nie martw sie corka napewno zaakceptuje rodzenstwo. Duzo jednak bedzie to zalezalo od twojej pracy. Trzeba duzo tlumaczyc. Np kiedy corka bedzie chciala cos od Ciebie w momencie kiedy zajmujesz sie maluszkiem to wytlumacz jej ze najpierw musisz zajac sie malenstwem a pozniej pobawisz sie z nia
 
Ja czesto tez np kiedy karmilam piersia siadalam na podlodze I czytalam mojej ksiazeczke albo bawilam sie z nia prostymi zabawkami. Metoda jest poprostuzajac czyms starszaka kiedy wiesz ze bedziesz musiala zajac sie dzidzia. Jesli starsze dziecko jest na tyle duze ze moze pomoc to tez mozna je angazowac przy opiece. Co do zadrosci to moim zdaniem zawsze sie pojawia predzej czy pozniej. Trzeba jakos przez to przejsc. Glowa do gory!
 
Monaadam mam nadzieje ze tak bedzie w dodatku bardzo chcialam ja odpielychowac ale panienka skupiona bardzo na nauce mówienia z sukcesow to jak ma majtki i juz zrobi siku mówi i przynosi suche ubranko więc niby jestem blisko ale daleko bo nie chce siadac na nocniku.Jak mija wam czas świąteczny ja sie na robiłam i dzis odpoczynek:-)gosci mialam niezapowiedzianych ale bylo bardzo miło
 
Ewstra ja w tym roku swiat nie obchodze bo moj maz pracuje cale swieta po 12h. Stwierdzilam ze nie mam sil ma cale to szykowanie I darowal sobie. Dziewczyny sa I tak male I jeszcze nie rozumieja calej tej otoczki swiat. Trudno. Moze sobie odbije w przyszlym roku. Co do pieluchowania to juz jestes bardzo blisko. Nie martw sie. Na wszystko trzeba czasu. Mnie to czeka z druga corka. Ale poczekam az skonczy 2 latka I jak bede w polsce to babcia pomoze ;-) z pierwsza corka poszlo dosc sprawnie. No ale kazde jest inne ;-) macie juz bole okresowe? Mnie dopadaja kilka razy dziennie. Obawiam sie znow szybkiego porodu. Ja zdecydowalam sie rodzic w birth centre ale nie wirm czy dam rade tym razem bez znieczulenia.
 
Ja mam juz te bóle i brzuch który sie stawia do tego pojawily mi sie skończę w czwartek mam konsultanta i scan mam nadzieje ze zaplanuja wywolanie bylo by mi łatwiej psychicznie bo nie musiałabym martwić się o córkę co nia zrobie nagle.w ostatnim tyg ciśnienie mi sie unormowalo a to mialo być brana pod uwagę odnosnie wywolania i wielkość dziecka.Przyleci ktoś z rodziny do ciebie?po porodzie
 
Tak mam termin na 11 maja a 10 beda tesciowie. Jesli wiec urodze w terminie to nie ma problemu komu dzieci zostawie. Jesli wczesniej to bedzie juz kombinowanie. No ale wierze ze sie ulozy. I chcialabym wczesniej urodzic bo wiem co to jest przenoszenie. Nie chce ponownie tego przechodzic..
 
No to dobrze ze ktoś przylatuje do ciebie no mam nadzieje ze i u nas fajnie sie złoży z porodem od wczoraj man skurcze nieregularne ciekawe czy się rozwinie coś z tego.Mam nadzieje ze jutro w szpitalu jakies ktg zrobią. Chociaż córka bylam monitorowana non stop nie widzieli ze sa i bach pojawiła sie.Dzis juz skladamy kolyske a lozeczko pewnie jak maluch bedzie
 
reklama
My wciaz czekamy. Juz staramy sie wyganiac mala z brzuszka roznymi sposobami. Jakos nie wierze ze przyspiesza date porodu ale moze ulatwia. Tak mialam przy poprzedniej ciazy. A jak tam paulina uk? Miala miec chyba cesarke 24tego?
 
Do góry