reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki w uk :)

My do tej pory tez nic nie bralismy ale teraz sie boje, ze nam kasy nie starczy- maz ma 20h kontrakt co prawda robi nadgodziny ale zdarzaja sie tygodnie, ze tych nadgodzin nie ma :/ echh moze panikuje na zapas niepotrzebnie :-)

Ja tez sie spakuje wczesniej, mysle ze za 2-3 tyg :-) musze tylko liste zrobic co dokupic I co spakowac I do dziela :-)
 
reklama
A to ja napewno sie nie wyrobie haha do 30 tyg bo juz kaski brak na te wydatki ;-/ jeszcze w tym miesiacu dostalam.malo kaski bo mialam urlop bezplatny i sicka porazka .....wiec czekam na kolejna wypatke :D hehe a troche mi nadal brakuje ;-/ koszule gdzie kupujecie ? Patrzylam na ebayu ale te co ladne wykupione ehhh
 
Gwiazdeczko eee to na part time pracuje chyba po porodzie bedzie musial sie rozejrzec za full time zeby utrzymywac rodzinke ;-) a jak twoja praca zaplaca ci macierzynski? Kiedy odchodzisz jak cie traktuja ?? A bierzecie torbe dla siebie torbe dla dziecka bo ja tak ;P tymbardziej ze zapowiada sie dlugi pobyt w szpitalu z powodu tej bakterii co mam ...tak bardzo sie martwie o malego ze zalapie i bedzie pp urodzeniu na antybiotyki;-(
 
Tylko jedna torbe mam zamiar szybko wrócić do domu poprzednio troche bylam:-(jaka masz bakterie ?szczepilyscie się na krztusiec proponowali mu teraz ale mam mieszane uczucia i odmowie.Koszule do porodu?ja jedmorazowa z primarka pozniej juz lyzno w leginsy i bluzke wskocze
 
Mamusiu Blaneczki on ma dobrze platna dobra prace narazie napisal podanie o wiekszy kontrakt i jak mowie zazwyczaj robi conajmiej 35godz, styczen byl dosc "cichy" ale teraz jest juz lepiej, zobaczymy bo szkoda tej pracy :-) ja to jestem panikara z natury ale mysle, ze wszystko bedzie dobrze :p

Gadalam z HR menadzerem i dostane tylko zasilkowy macierzynski, pracuje do wielkanocy pozniej wykorzystam urlop i pozniej macierzynski. W pracy traktuja mnie w porzadku ale na rece sie patrza caly czas co jest dosc stresujace ale dwa miesiace juz musze wytrzymac..

Ja biore jedna torbe bo tez nie zamierzam dlugo zostawac w szpitalu.. Koszule do porodu kupie jakas w primarku a tak to jakies flanelowe na guziki gdzies musze wypatrzec w miare tanie..

Mamusia Blaneczki wspolczuje z ta bakteria, moze nie bedzie zle :*
 
Mamusia Blaneczki. Nie martw sie nie taki diabel straszny. Moja kolezanka ho miala I urodzila sliczna coreczke. Wazne aby podali Ci w odpowiednim czasie antybiotyk. A jak sie o nim dowiedzialas? Robilas dodatkowe badania czy polozna Cie skierowala? Co do antyD to wlasnie mialam to podane w poniedzialek. Nie powiem ze mile uczucie ale do przezycia. U mnie jest naprawde mala szansa na to ze dzidzia bedzie pozytywna bo ja i M jestesmy minusowi. Nawet wiekszosc dziadkow tez minusowa no ale w uk I tak ci to daja na wszelki wypadek. No nic jak trzeba to trzeba. Ja dzis po raz pierwszy wypralam ciuszki dla dzidzi. Musze juz wreszcie ogarnac kilka rzeczy przed porodem. Pozniej cieplej sie zrobi i beda inne rzeczy na glowie. Do pracy chodze tylko do 16 marca jupi! Co do szczepien w ciazy to jestem im calkowicie przeciwna. No ale to moja opinia. Trzymajcie sie cieplutko kobitki... :-D
 
Ja tez nie robilam zadnych szczepien mialam zaproszenia na szczepienie przeciw krztuscowi i grypie ale odmowilam. Naczytalam sie o skutkach ubocznych i innych takich wiecej wyszlo minusow niz plusow.
 
reklama
Jak ci wykryli tego paciorkowca?w poprzednich ciążach też go miałaś? Czy monitoruja cie troszke więcej w ciąży.?Bedzie wszystko dobrze.
Pytalam o te szczepienia bo byłam ciekawa jaki jest wasz stosunek a dwa lata temu nik nic nie proponowal,teraz jakas nagonka lepiej by zrobili z dwa badania ginekologiczne.
Ja po 2 urodzinach córki wstawię do sypialni kolyske a lozeczko poczeka jeszcze chwile nie moge sie zdecydowac czy kupić szafę czy 2 komodę do dzieci pokoju.no i malowanie na chwile obecna mamy lekki fiolet.
 
Do góry