reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki w uk :)

Sorry pytalas zapomnialam ci odp tak od dwoch dni robi ladnie siku sama do toalety nareszcie sika tam a nie tylko siada a wczoraj zrobila juz kupke sama do toalety :D takze nocnik nam nie potrzebny woli wc :-
 
reklama
To super zazdroszczę. Ja dziś obiadek zrobiłam upieklam wuzetke jutro znajomi nas odwiedzają. Dzis xa to bylam w szpitalu bo jakies wycieki od kilku dni mam ale na szczęście okazalo się ze to uplawy nigdy wczesniej takich nie miałam.Dobrze ze bylo badanie ginekologiczne to mnie totalnie uspokoilo.
 
Dziewczynki!

O jakie zasilki sie bedziecie starac? Ja pomimo, ze mieszkam tu prawie 6 lat jestem zielona w temacie zasilkowym :p a tu sie dowiedzialam, ze becikowego nie dostane jak nie mam innych zasilkow? Prawda to? Co trzeba wypelnic jakie dokumenty itp? Chodzi mi tylko o dzidziusiowe zasilki :-)
 
Ja tam nie mam nic jak masz niskie dochody to mozezesz ubiegać się o wtc jak urodzi się dziecko o chtc a to angielskie becikowe na 1 dziecko to po porodzie jak przyjdzie hv to ona podpisuje te formę ale musisz pobierać jakies benefity
 
No wlasnie ja nie pobieram zadnych wiec to oznacza, ze przepadnie? :/ w ogole nigdy sie zasilkami nie interesowalam..
 
hej;-) jak tam laseczki sie czujecie ?
Jak brzuszki rosna przeszkadzaja ?
Kiedy macie wizyty u poloznych bo ja w ten piatek akurat 28 tygodni ukoncze i odrazu zalicze polozna i szpital bede miec zastrzyk ze wzgeldu na grupe krwi ktoras go tez jeszcze ma czy tylko ja ?

Gwiazdeczka - Ja sie nie znam na benefitach bo nie pobieram zadnych tylko rodzinne czyli child benefit ktore kazdemu sie nalezy co ma rodzine na pierwsze dziecko 80f a na drugie 56f i na trzecie chyba taka sama kasa jest...takze nie ma szalu :eek::sorry: poczytaj na stronie hm ravenue tam wszystko pisze albo nawet na google.pl wpisz benefity i na jakiejs stronie dla mam w uk polskiej znajdziesz wszystkie informacje.
Ja i Maz pracujemy na pelne etaty ciezko i nie potrzebuje ich kasy ....:no: na szczescie !!!!!!

Ewstra - Nie ma czego zazdroscic ...czy twoja mala tez przechodzi juz etap buntu dwu latka ? i czy juz ma etap rozbierania sie bo moja juz zaczela wlasnie latanie na glasa calymi dniami by sie tylko rozbierala masakra jakas i chyba gdzies podmarzla stopkami i ma jakies przeziebienie :-( znowu cos !!

Jak sie czujecie po za tym ??
 
Ja mam wizyte za tydzien ale w szpitalu bo test na glukozę i konsultant, co do buntu to sciaga rajstopy spodnie i nie chce pieluchy a sika pod siebie;-)wszystko sama o wszystko musze sie jej pytać. Leki ma i co noc do nas przychodzi...
 
Już mamy kołyske do sypialni;-)na oku mam monitor oddechu z niania w weekend kompletuje juz ubranka .Kupilam juz podklady poporodowe wkladki w 30 tyg chce byc juz spakowana
 
Czyli identycznoe jak u nas rozbieranko i sikanko haa ale moja do toalety ;D kilka razy nasikala pod siebie ale nakrzyczalam ;-P a konsultanta masz z cc zwiazanego? Jaki monitor wybralas ja mam angelcare ;-) ja tez bym chciala byc spakowana wczesniej na spokojnie
 
reklama
Konsultanta mam powodu duzych problemów w poprzedniej ciąży liczę na naturalny poród bez środków przeciwbólowych zobaczę czy wyjdzie cukrzyca oby nie.Taki sam minitor mam na oku.Co do torby to poprzednio bylam czestym gościem w szpitalu wiec ta spakowana torba byla wybawieniem bo m ja bral i mialam tam wszystko
 
Do góry