reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki w uk :)

reklama
Zadowolona po wizycie;-)ja mam wizję porodu bardzo bym chciala w domu ale m definitywnie się na to nie zgadza a cc boje się bo to operacja rozcinanie jak by nie patrzeć. Znajona miala tu cc z 4 lata temu i kolejne na jyz wpisane do ksiazki nie chce próbować naturalnie a ja az ciarki mam
 
Ciekawe co tam powie z tego co wiem to trudno tu o cc nacisk na sn jest.Byla u ciebie HV teraz mowy projekt i do ciężarnych przychodzą jak sie miewają itp myślałam ze ona do córki a ta do mnie;-)
Dziś zrobilam spódniczkę tutu dla mlodej to ściągnąć nie chciała i mam blachę na tort u nas faza misiowa ta bajka teczowe misie to matka tort mysi zrobić w tej tematyce
 
Wiadomo co bedzie mnie namawiac do porodu sn i bedzie mowic jak to pieknie i szybko sie rodzi 3 dziecko ! I wogule same superlatywy ;-// nie nie byla ja nastepna wizyte mam w kwietniu a Wy? Czyli w 34 tygodniu taka mam super ciaze bez zadbych komplikacjii ...... ja dzis zakupy zrobilam.i kipilam Noelkowi nowa bluze spodenki i bluzka miki i drugi zestaw :-) tez czapka bluzka i spodenki dresowe bawelniane ;-)
 
reklama
Ja może w końcu coś w weekend kupie:-)no i sobie żelazko bo fure prasowania mam a moje padlo.Ja mam wizyty 28 ten test z glukoza tylku tu sie orezade wypija i pozniej konsultant 29 położna 32 skan i konsultant tyle wiem na dzień dzisiejszy
 
Do góry