reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

A ja już po odebraniu bety, mam poziom bety 311, więc wczesna ciąża. Cieszę się jak głupia :) Za 2 tygodnie kontrola u gina, będzie już wtedy widac maluszka... :)
 
reklama
ja tez dzisiaj rano pojechalam jednak bete zrobic -nie wiem po co w sumie ale pojechalam :)

jakos dalej nie moge uwierzyc ze jestem w ciazy :)

a jak to jest z tym odczytywaniem bety - bo np 311 miesci sie w dwoch zakresach - 3-4 i 4-5 tydz - to ktory jest wlasciwy?
 
heja
A ja tak lubie ser zółty toż duż o rzeczy nie mogę jeść :(

martuskubus tak jeśli dużo badan to i dużo fiołek spokojnie dasz radę, ale wiem że to przerażające jest :)

alxa mój gin czekał na serduszko, aż będzie w poprzedniej ciąży dopiero wtedy założył karte więc spokojnie :)

Ptysia to zależy od długości cykli , kiedy owulacji no i zagnieżdzenie :)

Ja mam dzisiaj dentyste i starsznie się boję :(
 
Ptysia większość z nas prowadzi swoje wykresy gdzie zapisuje temperaturę, śluz i dzięki temu wie kiedy ma owulację i dzięki temu dokładniej wiemy kiedy zaszłyśmy w ciążę. U mnie na przykład termin wg miesiączki to 26 kwiecień... ale wg owulacji 2 maj ponieważ mam dłuższe cykle niż te "kalendarzowe". Bo jak wiemy każda kobieta jest inna.

A wykres np. : Wykres Dni Płodnych i Owulacji Użytkowniczki OvuFriend ten jest mój z ostatniego miesiąca :)

Perełka więc niech Wam wszystkim będzie, przestaję się denerwować i czekam do następnej wizyty gdzie już na pewno będzie serducho biło i dostanę kartę ciąży:D
 
Ostatnia edycja:
oj to ja wykresu nie prowadzilam nigdy :) zawsze czulam kiedy mialam owulacje ale wyjatkowo w sierpniu nie zwrocilam na nia uwagi :)

owulacja jest ponoc zawwsze 14 dni przed @ a ja cykle mialam regularne wiec widzxialam ;)
 
Witam:) zapraszam wszystkie mamusie których termin porodu wypada ma maj 2014 :):) Ja wprawdzie będę testowała za 10 dni:) ale mam przeczucie ze zobaczę swoje dwie kreseczki:):):tak:
 
reklama
hej dziewczyny:) ja też mam nadzieje zostac majówką:):) co prawda testuje dopiero za 10 dni.Trzymajcie kciuki i grzejcie mi miejsce:):) pozdrawiam wszystki mamusie:) Dodam ze mieszkam w Irlandii, i byłaby to moja druga ciąza:):tak:
 
Do góry