reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

L.p.
Nick
OM
Termin porodu wg OM
Termin porodu wg USG
Płeć
Imię dziecka
1.
Straciatella26.07.201303.05.2013
2.stazi24
3.
Szuszunia
4.perelka86
5.martuskubus
6.alxa19.07.201302.05.2013
7.niuniaa24.07.2013
8.nana7ma
9.MsMickey30.07.2013
10. aNiLewe_29.07.201303.05.2014Maja / Sebastian







 
reklama
niuniaa czwartek beta 124 poniedziałek 593.
Boli mnie dalej brzuch przeszywający zmienia się w plus straszne gazy nie wiem skąd nie jadłam nic takiego dzisiaj chleb z serem zóltym i rosól:-(
 
perelka - ja mialam dzisiaj czat z położną :-) lubię tą moją przychodnie.

Spytalam o kilka rzeczy m.in termin usg, kwas foliowy i te bóle okresowe. Tak mi odpisała:

"Przeważnie pierwsza wizyta odbywa się ok 6 tygodnia i ginekolog wykonuje badanie usg żeby określić wielkośc i położenie pęcherzyka ciążowego. Kieruje wtedy również na kolejne badanie usg, które jest bardziej szczegółowe po 11 tygodniu ciąży. Dawka kwasu foliowego, którą Pani przyjmuje jest wystarczająca.Pobolewanie podbrzusza na początku ciąży zdarza się bardzo często, leżenie i no-spa złagodzą te dolegliwości. Warto też powiedzieć o tym doktorowi na jutrzejszej wizycie, może on zalecić dodatkowe leki wspierające początki ciąży."

więc nospe można brać.

L.p.
Nick
OM
Termin porodu wg OM
Termin porodu wg USG
Płeć
Imię dziecka
1.
Straciatella26.07.201301.05.2014Zosia/ Gabriel
2.stazi24
3.
Szuszunia
4.perelka8618.07.201302.05.2014
5.martuskubus20.07.201303.05.2014
6.alxa19.07.201302.05.2014
7.niuniaa24.07.2013
8.nana7ma
9.MsMickey30.07.2013
10.aNiLewe_29.07.201303.05.2014Maja / Sebastian
 
to chyba wszytsko okje :D juz macie widze imiona dla dzieci ja dam podowjne imie wiec nie zmiesci sie w rubryke chyba:D ale bedzie

Sofie Theodora i Alexander Xawery
 
Jejku jak wy szybko piszecie. Zapisalam sie do gina na poniedzialek:) Uspokojlam sie jak tak was czytam, myslalam ze jest cos nie tak bo mnie tak pobolewa brzuch. Gratulacje blizniat i mama nowym i zycze szczescia.
(przepraszam za bleday ale pisze z telefonu) Zycze dobrej nocy;)
 
szkola13- dzis gin powiedzial mi ze bol brzucha to normlane ale gorszy problem jest z moimi migrenami :( nie moge brac tabletek moich tylko paracetamol 500mg i na tym koniec nic innego zaden ibuprom czy cos :( masakra a juz mnie zaczyna molic glowa :(
 
I ja chcialabym do Was dolaczyc :) ostatnia @ 2.08
Testy dwa zrobione 26.08 i trzeci 27.08 i wsztstkie pozytywne :))) termin wychodzi ok 7 maja :)


Wizyte u lekarza mam 10.09


Bola mnie bardzo piersi i troche podbrzusze - i zastanawiam sie czy robc bete czy nie
 
Oj nie też boli i boli, ale też jelita chyba bo wyżej niż podbrzusze koło pępka a tam są raczej jelita:dry:
Ptysia mam dzień przed Tobą wizyte:tak:
 
Perełka gazy to normalne w ciąży:-) a akurat ser żółty jest ciezkostrawny.

Fajna sprawa czat z polozna :-)

Mój termin z om to 06.05.
na imię/imiona ;-) jeszcze za wczesnie

Gratuluje mamie bliźniaków:-):-):-):-)

i fajnie, że nowe osoby dołączają:-)

Ptysia rób betę :-)
 
reklama
No czesc dziewczyny! Bylam dzis na wizycie, ktora okazala sie wizyta z pielegniarka przelozona(nie gin,bo z nia widze sie w przyszlym tygodniu). W sumie malo sie dowiedzialam. Date wyznaczyla nam na 5 maja, ale pozniej powiedziala, ze musimy ostatecznie z tym poczekac do usg za jakies 2 tygodnie, wtedy nam powiedza dokladnie. Poprosilam o badanie na toxoplazmoze (mamy z malzem 4 koty i psa) a ona zapisala jeszcze mnostwo innych badan...i myslalam ze padne, kiedy babka wyciagnela 9 fiolek!!! Czy w PL tez tyle od ciezarowek ciagna??? :szok::angry::szok: Na rozne chorobstwa hiv, zoltaczke, syfilis, ospa, itp pozniej standard beta itp...ale troche sie przerazilam!!! Bede prowadzona przez dwoch lekarzy (ciaza zagrozona) - jeden jest u mnie w miescie a drugi w Stanford oddalonym od nas o ponad 1h...troche mnie przeraza fakt, ze tyle beda ode mnie brac krwi!!!AAAAAAAAAAA

Jak sie dziewczyny czujecie??

Straciatella napisz jak tam wizyta u Twojej gin!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry