reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Dziewczyny, wczoraj wieczorem zaczął mnie strasznie boleć pępek. Jak siedzialam i próbowałam się schylic, to nagle taki przeszywający ból jakby ktoś mi pępek i miejsce nad pępkiem jakimś rozżarzonym węglem przypiekał. Cała noc skręcałam się z bólu, lecz nie domu brzucha a od pępka w górę.. dzisiaj boli mnie tylko pępek, czy któraś tak miała? :(
 
reklama
My sobie kupiliśmy wagę i sami wyżyliśmy:)

Ogólnie ja nie miałam i teraz raczej tez nie będę chciała nikogo obcego w domu. Nie lubię :)
Ja tez nie lubie obcych w domu ale to byla złota kobieta. Czułam od początku jakbyśmy sie znały sto lat ;) jakbym sie czula niekomfortowo to bym jej kazala nie przyjeżdżać. Również w wielu rzeczach mi pomogla i jak bylo cos nie tak z małym to najpierw do niej dzwonilam, wszystko co nie wydawalo mi sie "normalne" najpierw z nią konsultowalam :)

Ale wiadomo każdy wybierze co mu pasuje :)
 
Ja tez nie lubie obcych w domu ale to byla złota kobieta. Czułam od początku jakbyśmy sie znały sto lat ;) jakbym sie czula niekomfortowo to bym jej kazala nie przyjeżdżać. Również w wielu rzeczach mi pomogla i jak bylo cos nie tak z małym to najpierw do niej dzwonilam, wszystko co nie wydawalo mi sie "normalne" najpierw z nią konsultowalam :)

Ale wiadomo każdy wybierze co mu pasuje :)

Ja to jestem taka samosia. Sama wiem najlepiej i gdy nie proszę o pomoc nie lubię jak ktoś mi jej udziela. Wiem, ze to zła cecha i czasem z nią walczę ( zwłaszcza w pracy i z moim K) ale bardzo sobie cenie niezależność i takir głupie poczucie, ze jestem sama wszystko w stanie ogarnąć.

Aż czekam jak szybko z podkulonym ogonem to się zmieni przy dwójce w domu [emoji85]
 
Kochane później nadrobie zaległości, bo jestem padnięta i się kładę. Ja od dzisiaj przestaje się stresować.
Z fasolką jest wszystko pięknie, ciąża książkowa[emoji4]
Widziałam nawet jak się rusza maleństwo [emoji173]
Kolejna wizyta za miesiąc.
Jestem bardzo wzruszona i zadowolona
 
Kochane później nadrobie zaległości, bo jestem padnięta i się kładę. Ja od dzisiaj przestaje się stresować.
Z fasolką jest wszystko pięknie, ciąża książkowa[emoji4]
Widziałam nawet jak się rusza maleństwo [emoji173]
Kolejna wizyta za miesiąc.
Jestem bardzo wzruszona i zadowolona
Moni na kiedy masz termin?
 
reklama
Do góry