reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Kurde dziewczyny jakie są te kolejne wątki…? Piszmy w jednym wątku bo naprawdę ciężko się odnaleźć połowa osób pisze tu, jeszcze inni piszą gdzie indziej [emoji848]

PS. Aaaaaaaa... czy to nie chodzi o wątek dotyczący wrzucania zdjec i relacji z wizyt?

Bo przed chwilą wróciłam się z wątku majowy mamy do drugich majowych mam[emoji15]
 
Kurde dziewczyny jakie są te kolejne wątki…? Piszmy w jednym wątku bo naprawdę ciężko się odnaleźć połowa osób pisze tu, jeszcze inni piszą gdzie indziej [emoji848]

PS. Aaaaaaaa... czy to nie chodzi o wątek dotyczący wrzucania zdjec i relacji z wizyt?

Bo przed chwilą wróciłam się z wątku majowy mamy do drugich majowych mam[emoji15]
tak, to ten watek dotyczacy zdjec z wizyt
 
Ja też dzisiaj dostałam krwawienia. Pęcherzyk widoczny, zarodka nie widać jeszcze. Podobno to początek 6 tygodnia. Dostałam duphaston i następna wizyta najwcześniej za tydzień/ 10 dni. Wcześniej podobno nie ma sensu iść bo nic jeszcze nie będzie widać.
Do szpitala w razie dalszego krwawienia/plamienia nie ma co iść bo nic więcej nie zrobią ode mnie, czyli oprócz brania tabletek. Jak poronie to poronie, jak ciąża się utrzyma to utrzyma. To są słowa lekarza.
 
Melduję się i przy okazji odpowiadam - mi również śmierdzi mięso i wiele innych spraw [emoji17] dzisiaj biała kiełbasa smierdziala dla mnie takim wiecie mokrym, bezpańskim psem no koszmar [emoji1787]
Mnie też śmierdzi wszystko. Najgorsze jest przebieranie kupki w pampersie... Nie wzruszał mnie nigdy ten zapach , ale teraz jest szal [emoji28]
 
Ja też dzisiaj dostałam krwawienia. Pęcherzyk widoczny, zarodka nie widać jeszcze. Podobno to początek 6 tygodnia. Dostałam duphaston i następna wizyta najwcześniej za tydzień/ 10 dni. Wcześniej podobno nie ma sensu iść bo nic jeszcze nie będzie widać.
Do szpitala w razie dalszego krwawienia/plamienia nie ma co iść bo nic więcej nie zrobią ode mnie, czyli oprócz brania tabletek. Jak poronie to poronie, jak ciąża się utrzyma to utrzyma. To są słowa lekarza.
Trzymam mocno kciuki!!!!!!!!
 
Witam się i ja.
Ja najbardziej jestem zmęczona bólami głowy, co prawda cierpię na migreny i przeraża mnie to że nic teraz lyknac nie mogę a do tego nie mogę spac. Codziennie rano wstaje o 6 ‍♀ a ja to typ który lubi dłużej spać :(

Ja mam ten sam problem, też raczej lubiłam długo pospać, a teraz budze się czesto godzinę przed budzikiem! Makabra, bo to jeszcze pogłębia zmęczenie. :D
 
Ja z moim groszkiem tez się melduję! Witam wszystkie dziewczyny z którymi się jeszcxe nie poznałam [emoji16] jestem Lena, mam 21 lat i to pierwszy dzidziuś. Ostatnie usg 2.09 i dzidziuś miał 8.82 mm, serduszko elegancko biło [emoji173]️ mam PCOS i tez lekarz przepisał mi duphaston 2x1 i chyba to od niego tez strasznie mnie wysypało zwłaszcza na czole. Mdłości solidne, piersi już nie mam a w ich miejscu mleczarnia [emoji23] a no i brzuszek już widoczny zdecydowanie, pokaże wam fotkę zaraz, może niekoniecznie jak ciążowy, trochę jakbym się dużo najadła ale ja już widzę różnice [emoji23]
IMG_3510.JPG
IMG_6869.JPG
 
reklama
Do góry