reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Ogarnęłam dom , nawet podłogi umyłam ! [emoji1]
Obiadu gotować nie muszę , bo został z wczoraj. Dziecko śpi.
 
I ja jestem
 

Załączniki

  • Screenshot_20190911-145233.png
    Screenshot_20190911-145233.png
    54,8 KB · Wyświetleń: 294
Ogarnęłam dom , nawet podłogi umyłam ! [emoji1]
Obiadu gotować nie muszę , bo został z wczoraj. Dziecko śpi.
Oo zazdroszcze. U mnie dziecko śpi, ja mam sesje na laktatorze, a wokół mnie obraz jak po wybuchu bomby [emoji23][emoji23][emoji23]

Od kilku dni mam włączył mi się totalny leń. Tylko bym leżała i odpoczywała. Ciuchy z kosza na pranie dosłownie się same wychodzą, łazienka domaga się czyszczenia, w kuchni na blacie nie ma wolnego centymetra kwadratowego, na łóżku rozwalona pościel, a na kanapie rozwalona ja. [emoji3]
Co normalnie by nie miało miejsca. Zazwyczaj póki nie ma sterylnie czysto nie ma mowy bym usiadła i odpoczywała.
 
Czy któraś z Was ma też problem z cerą? Strasznie mnie wysypalo :( nie mam makeupu źle bo strasznie wygląda a jak naloze korektor czy podkład to masakrycznie jest uwypuklone i i tak tragicznie wygląda [emoji2961] macie jakieś rady?
 
Oo zazdroszcze. U mnie dziecko śpi, ja mam sesje na laktatorze, a wokół mnie obraz jak po wybuchu bomby [emoji23][emoji23][emoji23]

Od kilku dni mam włączył mi się totalny leń. Tylko bym leżała i odpoczywała. Ciuchy z kosza na pranie dosłownie się same wychodzą, łazienka domaga się czyszczenia, w kuchni na blacie nie ma wolnego centymetra kwadratowego, na łóżku rozwalona pościel, a na kanapie rozwalona ja. [emoji3]
Co normalnie by nie miało miejsca. Zazwyczaj póki nie ma sterylnie czysto nie ma mowy bym usiadła i odpoczywała.
U mnie z tym lenistwem to całkiem podobnie. Bajzel na kółkach.ale ja normalnie nie mam siły. Wracam z pracy i kładę się bo boli mnie brzuch. Jeszcze sie zaczęliśmy budować to już w ogóle Meksyk:)
 
Czy któraś z Was ma też problem z cerą? Strasznie mnie wysypalo :( nie mam makeupu źle bo strasznie wygląda a jak naloze korektor czy podkład to masakrycznie jest uwypuklone i i tak tragicznie wygląda [emoji2961] macie jakieś rady?

ja mam tak samo, wyglądam jak pryszczata nastolatka. Ale tylko na czole:) spróbuj smarować aloesem mi pomagał

@AtomicTOY haha to tak jak u mnie. zdjęłam pranie i położyłam na kanapie A obok prania leżę ja pod kołdrą :)
 
reklama
Ja też się melduje[emoji3526]

Dzisiaj mam pierwsza wizytę o 17.30. Czuję, że zaczynam się denerwować, mimo że wcześniej w ogóle się nie stresowałam wizytą, nawet jakoś specjalnie na nią nie czekałam... a teraz kurde mnie wzieło.
[emoji25][emoji25]
ja mam o 17.45, ale juz bylam tydzien temu i byl sam pecherzyk, zobaczymy dzis
 
Do góry