reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

@martabunia to ja teraz tak mam...dzisiaj się ruszyłam to zaraz mnie dopadł mdłości. W poprzedniej ciąży do 8 miesiąca śmigałam na wyķłady od rana do wieczora więc nawet nie miałam kiedy leżeć do góry brzuchem A teraz jak Antek jest w przedszkolu to tak wegetuje :p
 
reklama
Witam was wszystkie. :) chciałam się przywitać, bo mi wypada termin na 15 maja. :) dzisiaj odebrałam wyniki bety, po 48 godzinach z 1730 zrobiło mi się 3981, więc jest dobrze i teraz się cieszę i czekam z niecierpliwością na pierwsze usg. :) na razie z objawów to mnie bolą tylko piersi. i jestem mega zmęczona (oby tak dalej) . :)
 
Ja mieszkam w Norwegii od 3 lat..

AtomicTOY i madzialena powodzenia na wizycie :)

Dziewczyny czy dokuczają Wam mdłości? W poprzedniej ciąży, o ile dobrze pamiętam, zaczęły mi się w 7 tygodniu i miałam je dzień w dzień od rana do południa, aż do 13 tygodnia ciąży. A zaczęły mi się po zjedzeniu hamburgera z mcdonalds.. Poza mdłościami dokuczał mi też ból żołądka, nie mogłam jeść nic smażonego. Mam nadzieję, że teraz pierwszy trymestr będzie bezobjawowy ;)

Galadriela zaciskam kciuki, żeby to nie było nic poważnego, trzymajcie się!


ja dziś myślałam, że zwymiotuję na rondzie :D jechałam na zakupy :D ale szybko popiłam wodą i przeszło.
W pierwszej ciąży mdliło mnie dość mocno, ale ani razu nie zwymiotowałam. najbardziej brało mnie na zapach kiełbasy i wędliny.. i nie rano, tylko zdecydowanie po południami.
 
Witam was wszystkie. :) chciałam się przywitać, bo mi wypada termin na 15 maja. :) dzisiaj odebrałam wyniki bety, po 48 godzinach z 1730 zrobiło mi się 3981, więc jest dobrze i teraz się cieszę i czekam z niecierpliwością na pierwsze usg. :) na razie z objawów to mnie bolą tylko piersi. i jestem mega zmęczona (oby tak dalej) . :)


witaj :)

ja też jestem mega zmęczona, mogłabym nie wychodzić z łóżka. no i od dnia testu pobolewa mnie brzuch. piersi delikatnie.
 
Melduje swoją obecność!
Ja zanim trafiłam na to forum poprzednie to otworzyłam wątek majowe mamusie 2020. Ale widzę ze powstał jeszcze jeden nowy, ciekawe czy tamten można usunąć?
 
[emoji8]
Screenshot_20190911-180446_Pregnancy%2B.jpeg
 
Mnie też śmierdzi wszystko. Najgorsze jest przebieranie kupki w pampersie... Nie wzruszał mnie nigdy ten zapach , ale teraz jest szal [emoji28]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam się i ja.
Ja najbardziej jestem zmęczona bólami głowy, co prawda cierpię na migreny i przeraża mnie to że nic teraz lyknac nie mogę a do tego nie mogę spac. Codziennie rano wstaje o 6 ‍♀️ a ja to typ który lubi dłużej spać :(
 
reklama
Do góry