reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Napisałam posta i mi sie wszystko wyłaczyło :no:
a wiec w skrócie , u nas cale święta lało sie z nieba strumieniem , czasem jakieś przeblyski ale i tak zimno , za to od dziś cieplutko:-)

U nas za to zbieramy zębole odkryliśmy wszoraj że Cyprianowi przebiły sie świątecznie dwie dolne jedynki :-) naraz.
No i mialąm sie pochwalic bo wszoku jestem , miesiac temu zaczął siedzieć a w tamtym tygodniu po raz pierwszy wstał o szczebelki w łozeczku

Poza tym w niedzielę Zuza asystowała u babci przy porodzie kotki (która zawsze w świeta rodzi) przeszczęsliwa kotki troche mniej

Kwiateczek trzymaj sie choć tyle że wychodzisz do ludzi
 
Ostatnia edycja:
reklama
Sylwia pewnie,oddycham innym powietrzem troche:-D:-D:-D:sorry:zawsze jakas zmiana:tak:Gratuluje Cypriankowi mocnych nozek:-)szybkjo wstal:tak:

Jutro wielki dzien u niektorych dzieciaczkow,kolejne urodzinki:-)jak tam przygotowania co planujecie kobiety:-)
 
4079.gif

275s.gif
269s.gif


Wszystkiego najlepszego dla naszych kochanych 3 latkow Igusi Martynki i Mikołajka!
 
Dla Igi i Mikołajka
WSZYSTKIEGO NNNNAJJJJJ-LEPSZEGO:-)

630.gif
627.gif



Mm no pewnie tak byłoby najlepiej tylko że to jest kotka mojej mamy i wiesz na wsi takie rzeczy to fanaberia ,no i chodzi też o kase . Ja juz w takie rzeczy sie nie bawię i z moją suczką zrobilam porządek bo nie chce żeby sie meczyła i co robic z tymi szczeniakami. Na szczęście ta kotka na razie tylko 2 razy rodziła i teraz ma tylko jednego kota dla którego dom na pewno bedzie.
 
reklama
Do góry