reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witam,Piękny dzień znów za oknem :-)

Hannah ja tez składałam papiery jako nie pracująca mama,poza tym,mógł cie małżonek zatrudnić na miesiąc a potem zwolnić....
U nas jak sie dziecko nie dostanie to jest na liscie rezerwowej,potem we wrzesniu ,pażdzierniku często rodzice wypisują dzieci bo te albo ciągle płaczą ,albo ciągle chorują i zwalnia się miejsce i wtedy dzwonią ro rodzica dziecka z listu rezerwowej i przyjmują.... albo ludzie w ciągu roku się przeprowadzają i tez się zwalnia miejsce..:tak:
 
reklama
Witam
U nas tez ladna pogoda byla,w ogole zapowiadaja sie piekne swieta:tak:ma byc rekordowo cieplo:tak:a ja bede w weekend w pracy:sorry:
Co do zlobka to sama sie zastanawiam bo Konrad ciagle cos przynosi:no:tylko mi szkoda bo od wrzesnie nie bedzie mial w ogole pewnie miejsca jakbym go zabrala:no:
 
Witajcie wpadam sie przywitac

i powiedziec Wam ze Z D A Ł A M:-):-):-):-) za 1 razem:-D:-D:-D:-D:-D
za 2 tyg mam prawko w rece!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Kamilka Brawo Gratulacje naprawdę super !!!

MY po zakupach oj, przygotowania powoli. Dołaczam sie ja nie długo dostane @

No i super dla maluchów "przedszkolaków" że się udało..
 
Dobry wieczór dziewczynki...

Kamilka

460,460,90,2,0;bgadd:noshade.FFF4EF;sharpen:1_17-01-2011%20168.JPG

Kwiateczek, Cosmo... trzymajcie sie myśli, że za kilka dni będzie po wszystkim :tak:
dzisiaj byliśmy z Matim w Kościele i naprawdę go podziwiałam, jak dzielnie i grzecznie zniósł równe 2 godziny...

przed Świętami już pewnie do Was nie zajrzę, bo jutro wyjeżdzamy....

a skoro juz dorwałam się do kompa, chciałam Wam życzyć:

Samych radości, kolorowych jajeczek, białych owieczek, uśmiechu bez liku i bakalii w serniku, kiełbaski tłuściutkiej i atmosfery milutkiej... a sobie życzę, bym tu zdecydowanie częściej bywała...

1270306079.gif
 
reklama
images


Ja dzis po pracy gotowanie, później do rodziców. Chciałam Wam i Waszym rodziną życzyć spokojnych świąt. Takich bez kłutni, nerwów z powodu tesciowych, mężów, bratowych itp. Żebyście sobie odpoczeły i za bardzo się nie przepracowały w kuchni. Życze też mokrego dyngusa !
anusiasac a Tobie życze tego co Ty sobie życzysz ;-)
A tak poważnie to też musze się podciągnąć ze swoją frekwencją :confused:

Ha-NN-aH tak głupio się dopytywać a jak to jest z tym "sznureczkiem" przy wkładce. Ja też się zastanawiam już od dwóch lat nad tym, i nie wiem kiedy się zdecyduje
 
Do góry