reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Kamilka ogromne gratulacje!!!!!!! Naprawde super!:tak::tak::tak::tak:

Kwiateczek nie zabieraj go ze złobka,lepiej niech teraz przechoruje niz potem ma w szkole chorować:tak::tak::tak::tak:

Też słyszałam że jednak świeta mają być ciepłe :-)


pisanki010.jpg

Niech Wam jajeczko dobrze smakuje,
bogaty zajączek uśmiechem czaruje,
mały kurczaczek spełni marzenia,
wiary, radości, miłości, spełnienia.

Zdrowych,pogodnych Świat Wielkanocnych, pełnych wiary,nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz Wesołego Alleluja!


ChomikImage.aspx
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ha-NN-aH tak głupio się dopytywać a jak to jest z tym "sznureczkiem" przy wkładce. Ja też się zastanawiam już od dwóch lat nad tym, i nie wiem kiedy się zdecyduje

Wkładka ma dwa sznureczki, które wystają z szyjki. Dzięki nim mozna wyciągnąć wkładkę, kontrolować czy wkładka jest na miejscu.
Lekarz przyciął je na odpowiednią długość i nie przeszkadzają podczas seksu.
 
Witajcie:-):-)

Życzymy Wam by na Wielkanoc
robotę w kuchni odwalił Zajac,
Baranek potem posprzątał stoły
a Wam zostały... sex i pierdoły!!!
:-):-):-):-):-):-)

Zdrowych Radosnych Świat od Kamili Adasia i Kuby:-)
 
Dziewczyny WESOŁYCH ŚWIĄT:-):-):-)
OD NAS I MAŁYCH NICPONI

No i postaram sie też podciagnać bo te ostatnie dwa tygodnie to takie zawirowane byly, postaram sie w świeta napisać konkretnie bo teraz mlody stukl czoło o oparcie mojego krzesla i wyje
 
I ja witam.Pogoda cudna ,normalnie lato ;-) pralka drugi raz się już kreci,prania sie nazbierało.
Vanessce wypadł w niedziele pierwszy ,na dole:tak: przyszła wróżka zębuszka ale było małe rozczarowanie z początku bo nie było monety pod poduszką tylko papierkowy banknot:-D:-D:-D:-D:-D:-D
święta w 3/4 spędziliśmy na świeżym powietrzu:tak::tak::-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam
Przepraszam ze mnie nie bylo,nie zdarzylam wam zyczeyc wesolych swiat:zawstydzona/y:Mam nadzieje ze u Wszystkich byly zdrowe,spokojne i udane:-)

Ja caly weekend w pracy,w piatek musialam wszystko porobic i jeszcze goscia mielismy tak wiec komputer nawet nie byl wlaczony:zawstydzona/y::sorry:dzis dopiero sie wyspalam,wstalismy o 9.30:tak::-pw sobote i niedziele mialm 30 godz:sorry:boshh 4 lata tyle nie robilam i jeszcze @@@masakra ale juz po:sorry:
Iwonka mam nadzieje ze bedzie dobrze,zobaczymy.Ostatnio znajomi tez zabrali corke ze zlobka ale ona ma 4 lata,ciagle chorowala ale glownie problemy zoladkowe.ona w innym zlobku.ponoc ze slyszenia najgorsze u nas teraz wiadomo dlaczego.malo sterylnie tam pewnie.Wkurzyli sie bardzo bo ciagle biegunka i wymioty i zabrali ja.od wrzesnia i tak pojdzie do szkoly wiec kilka miesiecy jej zostalo.

U nas pogoda piekna byla w sobote,bardzo cieplo,reszta dni sloneczna ale wiatr chlodny.dzis zachmurzone niebo i wieje:no:
 
Do góry