reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

ja nie oglądam tego ślubu, bo nie lubię w ogóle takich rozdmuchanych imprez, podobnie jak z tym zakończeniem kariery Małysza było... wszelka przesada po prostu staje się mi nudna

a swoją drogą to składam najserdeczniejsze życzenia dla solenizantów i solenizantek!!! zdrówka i duuuuuużo prezentów, my jutro wybieramy się na "prezent -wycieczkę do Zoo"
pozdrawiam i życzę miłego weekendu majowego
 
reklama
Witam.
Włączyłam tv a tam wszędzie to samo. O ile wisi mi i powiewa, ze nadają ślub (jak dla mnie obcego faceta) w Superstacji to nadawanie go w publicznej tv mnie drażni.
Nie dość tych wszystkich super szoł na lodzie i innych wyjców, serialów o zakonicach i plebaniach, miliardowego odcinka Klanu, to jeszcze ślub wnuczka królowej Anglii. :no:
Niech po północy nadadzą live z nocy poślubnej.
Obczaiłam tylko sukienkę, ładną ale źle uszytą ( szwy na piersiach).
Mnie tam Diana też nie poruszała. Szkoda, ze nie dożyła królowa matka, bo umierając miała ponad sto lat, więc teraz był by to teatr osobliwości.
A tej Kate współczuję, już sobie pożyła biedulka.
Raz , ze małżonek z wiekiem coraz bardziej podobny do ojca( co komplementem nie jest), dwa, byle laska z Polski na forum o dzieciach ocenia jej strój ( i makijaż oczu, również nie za bardzo) , trzy: obowiązki, kłanianie się, uśmiechanie.
W dodatku dostała pierścionek zaręczynowy po zmarłej i nieszczęśliwej teściowej i jakby tego było mało bardzo brzydki. Niebieskie kamyczki to sobie można włożyć jak sie idzie na disco w stylu lat 80 a nie przez całe życie nosić na palcu.

No, to jak widzicie zupełnie mnie to nie obchodzi :-p;-)Co tam.
 
Ostatnia edycja:
Mnie najbardziej rozbawiała wiecznie machająca rączka Kate, już potem obolała i widocznie zmęczona. Na tym balkonie już zmieniała raz jedną raz drugą. Wiliam robi to "porządniej", z mniejszą częstotliwością i widać że się raczej do tego przykłada, no ale on już ma to we krwi.
 
Szopek ona tiare ma z dziada pradziada,jako coś pożyczonego w zwyczaju ślubnym,obrączka robiona ponoć była gdzie tam w Anglii i tylko dla niej bo on zapowiedział że w obrączce chodzic nie będzie wiec tylko jedna była,o ile sie nie myle ale chyba tak włąsnie było.
Ja ogladac nie miałam ale jak dzis właczyłam tv i wszedzie rel;cje to i zaczełam wciagać sie,interesowało mnie najbardziej jacy goscie byli zaproszeni,gdy zaczeła sie ceremonia wyszłam z domu a jak wróciłam po dwoch godzinach to nadal były relacje akurat jak sie pocałowali .niczym przyjaciele żegnajacy sie na do widzenia.To juz im nawet nie wolno po ślubie mimo że są pocałować sie z języczkiem publicznie ,choc kilka sekund?
No ale chciała księcia to ma;-) w dodatku łysiejącego

Wrublik my tez jutro idziemy do ZOO:tak::tak:
 
Hej u nas weekend zaczyna sie fatalnie :-( Cyprian pierwszy raz w życiu goraczkuje :no: no i na moje własne życzenie bo go teraz zaszczepilam na to szczepienie na pól roku i oby to od tego. U nas zawsze weekend majowy wyjatkowy bo urodziny P. i mojego brata i zawsze gdzieś jedziemy a teraz to małego nie zostawimy No nic tylko niech sie z tego nic nie wykluje gorszego

Ja tam wieczorem oczywiście natknełam sie na relacje ze ślubu ,moje wnioski to ....jak ten William mógl tak delikatnie mówiąc stracić urode nie mówiąc o włosach ;-) za to żone rzeczywiście ma prześliczna choć dodatki mi sie nie podobały suknia i t p rozbroil mnie tekst ze bialej nie mogla bo mieszkali przed ślubem (czyli u nas był niewypał w godnym zachowaniu...) po czym a bo w ogóle bialy nie twarzowy jest ,wiec....
A relacje dla mnie moga byc pewnie masa ludzi to ogladala
Druga sprawa ślub sie przydal dla odżycia forum i do powwrotu felitonu ala Szopek:-D
 
Witam
Mnie sie podobala sukienka:tak:prosta a zarazem sliczna,z klasa:tak:Diana miala same poduchy:no:koszmar nie wiem czy sama taka wybrala czy jej kazali:sorry:pierscionek jest tez chyba 3 pokolenie.pierwsza lub druga miala Elazbieta babka.Ja mysle ze dobrze ze sie zwiazal z nia.Kogos musial mie.tutaj jest szok ze jest w sumie nikim ale jak zwiazal sie znikim krew sie zmiesza i beda w koncu ladniejsze dizeci:sorry:przydaloby sie wiecej mezaliansowm,pieknych kobiet z plabsu to ta rodzina by odzyla urodowo:sorry:

Iwonka niedoslyszalam tylko czemu on nie chce obraczki???:dry:kisiora tez nie widzialam bo szkoda mi juz dziecka bbylo i poszlismy o 13 na spacer .jakos powtorki tez nie moglam zlapac:sorry:
 
reklama
Do góry