reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witam.Upałów ciąg dalszy.Idziemy zaraz na ogrodek ja opalac sie dziewczynki do piaskownicy w cieniu.

Natusa pewnie że można ! Zapraszamy do pogaduszek. Napisz cos o sobie. Widzę że ty juz na dniach zostanieszznów mamą :tak::tak::-)powodzenia i szybkiego porodu:tak::tak::tak:
 
reklama
Co do mojego Maksa, to urwis z niego straszny :-D Właśnie się tak do porządku rozgaduje. Za chwilę będzie miał braciszka :tak: Jutro idę do szpitala na kontrolę i zobaczymy, jak to będzie :-D
 
Hej wczoraj w ogóle nie miałam weny do pisania
Pomysl watku o ciezarówkach super
my po wizycie w czwartek Mały dalej chłopiec i to juz niezlych rozmiarów ,rozwija sie swietnie ,polówkowe wyszlo ok . Anemii nie mam ,przewrazliwiona jestem z tymi krwinkami to tak ma być . Po badaniu ,zagrozenie rozwinięciem sie tych skurczów ,na razie szyjka ok ale wlaczamy stale Asmag i no-spe i niestety jakby sytuacja sie rozwineła to Fenetrol .No i dużo lezeć . Na razie odpukać skurcze sie uspokoily ,leżeć srednio moge ale sie staram choć chwile. Wczoraj Zuzka sie kapala na polu ja na kocu sie walnełam tak ze nie mogłam wstać.Za 3 tygodnie znów małego zobacze. A i powiedział że mały ma temperament ,tak mnie juz łupie ze brzuch skaka;-)az sie boje
Nie wiem czy to nie powinno być w nowym watku ale czekam az sie rozkreci

Ja też z ekipy elewacyjnej byłam najlepiej zadowolona wszystko jak trzeba i jeszcze super po sobie posprzątali nawet okna wyczyścili:-D
Musze jechac dziś na uczelnie i wyklad obowiazkowy:oo2: a dziś chyba najbardziej duszno ,za chwile sie zbieram moze przeżyje
 
Witajcie.

U nas też upał, na szczęście nauczona doświadczeniem poprzednich lat założyłam rok temu klimę i tylko dzięki niej żyjemy.

Natusa, witaj. ;-)

Hannah, ładnie Ci wyszła lista :-)

Sylwia, to będziesz miała małego łobuziaka :-p

Iga odpieluchowana, ale dziś zdarzył się wypadek, chociaż chyba bardziej celowo się zesikała na dywan. Zakładam jej tylko pieluchę na noc i na drzemkę, a i tak jest suchutka.
 
Ostatnia edycja:
Migotka gratulacje :tak: my dalej sie uczymy ,mam wrazenie ze na poczatku bylo lepiej teraz po kilku popołudniach z tatusiem czyt.choć bez majtek sikaj na stojaco jak chlopak(wygoda) zapomina że trzeba sciagnąc majtki kucnac i sikać .nie stale bo czasem wola ,ja ja sadzam ale przedtem tak duzo nie zsikiwala a musi nauczyć ze trzeba coś sciagać bo jak zimno bedzie to co. w każdym razie nie poddajemy sie myśle że niedlugo powinna zakumać do końca
 
Witam! Wpadam na chwilkę. Jutro wyjeżdżamy na turnus. Piorę, prasuje...Zuza całe dnie na dworzu, ciężko ją ściągnąc do domu. Może zjedziemy w sobotę do domu to się odezwę.

dziewczyny mam pytanie... czym smarujecie dzieci jesli wogole smarujecie na to slonce bo ja musze malemu kupic i nie wiem co czy zwykly krem dla dzieci i jesli juz to z jakim filtrem??:confused:
My też mamy ziajkę 30:-)
 
Dzień Dobry,

U nas w nocy padało i burza była, dziś świeci słoneczko, ale jest zdecydowanie chłodniej, powiem, że chwilę "oddechu" od upałów się przyda

Iga odpieluchowana, ale dziś zdarzył się wypadek, chociaż chyba bardziej celowo się zesikała na dywan. Zakładam jej tylko pieluchę na noc i na drzemkę, a i tak jest suchutka.

GRATULACJE!!! U nas też już chyba finish z pieluchami, na noc i na drzemkę zakładam, ale i tak sucha...wczoraj Amela zasnęła nam w samochodzie o 17:00 R przełożył ją do łóżka i spała tak do 6:00 :szok:, na dodatek wstała z suchą pieluchą i poszła na sedesik z rana siknąć :-)
 
GRATULACJE!!! U nas też już chyba finish z pieluchami, na noc i na drzemkę zakładam, ale i tak sucha...wczoraj Amela zasnęła nam w samochodzie o 17:00 R przełożył ją do łóżka i spała tak do 6:00 :szok:, na dodatek wstała z suchą pieluchą i poszła na sedesik z rana siknąć :-)

No to wielki sukces!!!! Gratulacje.
Hania już się nauczyła sama kucać na dworze, jak jest bez majteczek. Nawet wychodzi z basenu na siusiu.:-)
 
Witam się w niedzielkę. Już po sniadaniu- naleśniczki z sosem truskawkowym:-)

Co do reakcji moich rodziców, to tata się ucieszył, a mama, hmmm..... To juz chyba starość, bo mało co się nie rozryczała, znowu zaczęłą: myślałam, że chociaż licencjat zrobisz, czy wy wogóle myślicie i takie tam. W przyszłą sobotę zabieramy Miśkę do nas, bo nie jestem pewna czy nie będzie jej bzdur opowiadać, bo szczerze, to ja własnej matki nie poznaję. Jeszcze jak tam mieszkałam to mogłam przewidzieć jej zachowanie, a teraz robi sie coraz bardziej obca:-(. Najważniejsze dla niej to mieć opinię super pedantycznej pani domu, działkowca roku i no praktykujacej bogobojnej niewiasty. A i dowiedziałam się wczoraj jak byłam z Miśka na spacerze, że ja to nie trzymam rygoru, że pozwalam Miśce na wszystko i na głowe mi włazi, a ona to trzyma taka dyscyplinę, że hoho. Czegoś takiego dowiedzialam się od sąsiadki, z która mama widuje sie codziennie, bo tamta opiekuję sie 3 letnią dziewczynką i małe razem sie bawią. Super opinie wystawia mi mamusia:wściekła/y:
 
reklama
Ha-NN-aH, gratulacje dla Hani, to są plusy własnego ogródka :-) które coraz bardziej doceniam :tak:

keyko, to przykre- współczuję, wiesz czasem tak jest, że osoby im starsze tym bardziej obce, u wielu wynika to z choroby, której nie chcą ujawnić bliskim, duszą to w sobie i są źli na cały świat, lub z bólu krzywią się na wszystko, choć nie chcą. Teraz jak jesteś w ciąży to chyba Miśkę weźmiecie już do siebie, skoro nie pracujesz? może się unormuje wszystko, być może Mama też jest zmęczona opiekowaniem się Miśką i zamiast powiedzieć to wprost tak nieelegancko się zachowuje :no:...życzę Ci żeby się wszystko unormowało i ułożyło
 
Do góry