reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Dzień Dobry,

Ja ogarnęłam już moje dzieciaki ;-):-), zasiadłam do kompa, by życzyć ZDRÓWKA, SZCZĘŚCIA I UŚMIECHU NA TWARZACH DZIECIACZKÓW Z OKAZJI ICH ŚWIĘTA I WASZEGO TEŻ, BO MY W KOŃCU TEŻ DZIECI :-D:-D:-D

Zaraz zmykam robić śniadanko i buszować po sklepie internetowym zoologicznym, bo muszę zakupić kilka rzeczy dla bąbla, między innymi kostki, bo wszystko mi gryzie- łobuz jeden :no:

sylwia, mam nadzieję, że Ami też minie, w sumie to chyba zazdrość już jej mija, teraz jest gorzej z tym, że Alister chce się bawić, a Ona się Go boi bo myśli, że coś chce jej zrobić :dry:

Wiki, tu masz rację, jak kogoś więcej nie ma niż jest to nie powinien brać psa, chociażby dla dobra tego psa, bo nie dość że się męczy to jest samotny :-(

Hmmm, a ja muszę zadzwonić do tych naszych znajomych i odwołać tego wilka, nie za bardzo mogę się za to zabrać, ale muszę :zawstydzona/y:

Miłego Dnia
 
Wszystkim dzieciaczkom życze żeby zawsze były uśmiechnięte:tak:

ballon1.gif



Dotkass psiunio cudny,wszystko co małe to cudne.Oby wam dużo zniszczeń nie narobił ;-)



Byłam z dziewczynkami u dentysty.Klaudia ma zdrowe ząbki,a Vanesska na kontrol po wakacjach ma przyjść. Teraz bore sie za robirenie gołąbków z młodej kapustki a potem idziemy do przedszkola cała rodzinką na dzien dziecka połączony z dniem mamy i taty.Klaudia będzie szczęśliwa jak będzie mogła buszować po przedszkolu:-D:-D:-D
 
cześć majóweczkowe dzieciaczki! z dniem dziecka pozdrowionka przesyłam i życzę najfajnieszych prezentów :) a wam drogie mamusie i tatusiowie, życzę też miłego dnia wspólnego z dzieciaczkami!:-):-D
 
Witajcie Majóweczki i Majowe Bąbelki!!

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka - mnóstwa uśmiechu, szczęścia i radości!!

Ostatnio długo mnie nie było i pewnie przez jakiś czas tak zostanie, ale mam nadzieję, że powrócę w "większym wymiarze czasu" do Was. Mocno ściskam i pozdrawiam! :-)
 
Witam.
Olu - mniej nam znikaj.
Anusiasac- robótka sie spiętrza czy leń się włączył? Coś Cie mało.
Dotkass- śliczna psiunia.

U nas cały dzień padało, teraz na chwile ulżyło. Normalnie pochlastać się idzie.
Teraz Miku z tatą na spacerze a ja siadłam do płacenia rachunków.
Strasznie się zdołowałam tymi stenogramami z tuplowewa. Nie potrzebnie czytałam. Człowiek to się lubi dobić, jakaś niezdrowa ciekawość i teraz :-(
Zresztą czytałam i im jakoś w duchu kibicowałam , ze dadzą radę, muszą wylądować . Przecież wiem jak to się skończyło a jakoś mózg nie reflektuje.
 
Witam się porannie!
My już zaliczyliśmy wizytę u pani doktor, byliśmy na bilansie. Pada jakiś kapuśniaczek, najgorszy typ deszczu, strasznie tego nie lubię, ale jakoś dotarłyśmy w miarę suche.
Wczoraj na dzień dziecka poszliśmy na salę zabaw (kulki, zjeżdżalnie, labirynty itp). Hania jak się rano obudziła to przeżywała strasznie i chciała się ubierać i iść tam też dzisiaj.:-)

Pola
jeszcze 4 tygodnie i działacie?:cool2:
Mi już tak brzuch urósł, ze nawet jak sie dzisiaj rozebrałam, Hania podeszła i mówi: Dzidzia"? i pogłaskała mnie po bębenku. Już się ukryć go nie da. Czeka mnie jeszcze wizyta w pracy, trzeba poinformować szefa:sorry:
 
Witam,
ale pogoda pod psem, leje jak z cebra a ja parasolki nie mam popsłami się w tamtym tygodniu i nie kupiłam jeszcze drugiej:sorry2:.

Migotka wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu
Ola witaj i nie znikaj!:tak:

Jade dzisiaj po Miśkę i mam nadzieje, że od jutra będzie lepsza pogoda.
Nie wyspałam się, ostatnio budze sie ok 2 i tak do 6 śpię-nie śpię, zwłaszcza, że kotce uaktywniło sie miałczenie w nocy i działa tylko woda z karnu lub wybieg po balkonie:baffled:. Pod nami też jest kotka i od jakiegos czasu zakumały swoje istnienie i ponoć tamta też wymusza wypuszczanie w nocy na balkon, ale w relacji mordka w mordke nie były już tak zainteresowane:sorry2:
 
reklama
Wczoraj byłam w przedszkolu na zakończeniu roku oraz imprezie z okazji dnia dziecka mamy i taty.Było bardzo miło,Vanesska swietnie odegrałą swoją rolę choc trochę cicho mówiła czasami.Potem był poczęstunek na sali w grupie Vanesski.Rozmawiałam z panią dyrektor przy półmisku truskawek;-).... i dowiedziałam sie że jak Klaudia skończy 2,5 roku to jak sie tylko zwolni miejsce to może zostac przyjęta do przedszkola:tak: Za kilka dni mamy teraz festyn rodzinny w przedszkolu:-)Klaudia znów biegała jak szalona,inne dzieci w jej wieku grzecznie siedziały a tej wszedzie pełno...

U nas nie pada a ponoć od piątku ma byc pieknie slonecznie i ciepło.
 
Ostatnia edycja:
Do góry