reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Dzień dobry Majóweczki!
Skończyłam zlecenia na dziś, ale jestem koszmarnie niewyspana, więc chyba sobie posiedzę a może i utnę drzemkę przed pójściem po Maksa do przedszkola.
Strasznie mi się nic nie chce dziś. buuu.
 
reklama
Dzieki dziewczyny.. nie poszlismy do przychodni ;-) bylismy w aptece tylko
ja mu nie odciagam psikam mu disnemarem i ladnie splywa :tak::tak: a oczka lepiej niz wczoraj cos tam sie zbiera ale malutko

kwiateczek fajnie ze masz takie miejsce :-p

panna migotka zycze zeby przelozeni Twojego Meza byli wyrozumiali, moj dzis ledwo dotarl a musial sie urwac bo zabral kluczyki mi od auta
 
Dzień dobry. To ja chyba jako jedyna nie witam się z kawką :p tylko z zupą ugotowaną ogólnie dla córci.

migotka - Napisz później czy mąz miał jakies kłopty w pracy czy nie.

U mnie też niestety pskudna pogoda. Wczoraj po południu zrobiło się dośc ładnie (ale zimno) i wyszłysmy na trochę na dwór ale dziś chyba nie da rady.
 
Witam skarby ukochane!
U nas tez dzis pogoda paskudna ,że cos srasznego!!!
a ja dziś chyba lekarza odwiedze bo od 2 tyg.mam chore zatoki(jak co roku we wrzesniu!)i nie leczyłam ich wcale a czuje się coraz to gorzej wiec ide po jakiś antybiotyk,bo ile można z takim katarem a łeb mi peka ,że:szok::szok::szok:



:-D


Prasowania mam kupę przeogromną, może zabiorę się za nią :confused2:

A za moją się byś wzięła????:sorry::confused2:

Mimo takiej pogody,wieje ,ało głowy nie urwie i leje byłam rankiem z nia na krótkim pół godzinnym spacerku dotlenic się i kilogramy zrzucic:laugh2::laugh2::laugh2:
Bo rano jestem tak zamulono ,że mi trzeba pól dnia aby się obudzić .Nie wiem jakbym miała iść do pracy....
Wstawać się nie chce jak widzę taką pogodę i choćbym spała po 9h i tak jestem spiaca!!!!

Robie sobie właśnie pulpety z kasza g.na obiadek i pisze sobie z wami-miała nieodparta pokusę tu zajrzeć:tak::tak::tak:

Gratuluję wygranej w totka i 2 czwórek Puchatko!

Chcielibyśmy jeszce w tym roku zaczać chociaż fundamenty bo mamy juz wszystkie niezbedne papiery ale obawiam się tej głupiej pogody i nie wiem czy czekać czy zaczynać najgorzej z tym deszcem!!!

Ocho mała chyba wsatła lece laski do zobaczenia!

Co do seksu-mój ostatnio ani prośba ani grozbą nie miaał siły się kochać taki padnięty:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
No i u nas jest tak,że jak mi sie chce jemu nie i na odwrót jusz czasem mam dość!
Mi przejdzie jemu się właczy kurde czy on ma kogoś????

Pozatym wy tez tak macie,że po alkoholu chce wam się moooocno kochać ???
Mi zawsze -normalnie pić nie mogę bo bym się na facetów rzucała-tak ze mnie goraca,napalona laska!!!

Ale ja tu świństw w pore obiadową powypisywałam:-D:-D:-D
Pa
 
Kathy a to sie usmialam .. nie powiem ze sie rzucam hehe ale jest inaczej po % czlowiek sie wyluzuje na maksa moze dlatego ;-)a gdzie Ty masz za duzo tych kilogramow chyba w uszach !! :-p
A jakie moga byc konsekwencje jesli wylejecie i bedzie padac? jesli robota na marne albo maja byc jakies skutki za pare lat chyba lepiej poczekac ;-)
 
Kathy, za swoją się jeszcze nie zabrałam, więc ciężko będzie i za Twoją, co podhcodzę do tej ogromnej kupki ciuchów do prasowania, chwilę popatrzę i przekładam na inny raz, lepszy moment :sorry::confused2:
Co do sexu po %, zależy ile wypiję, ale moja wyobraźnia się rozrzaża po horyzont, więc możecie sobie wyobrazić, choć może lepiej nie co się dzieje i gdzie :zawstydzona/y:, ale jakoś tak dziwnie rzucam się tylko na mojego R :sorry:

Ola, odpocznij kochana!!!
 
Ciekawy temat :-p

co do prasowania ja jak nie pracowalam prasowalam kompletnie wszysto ..doslownie a teraz ograniczam sie do minimum :zawstydzona/y: prasuje to co musze

Dotkass co do zamykania drzwi u nas stalo sie to standardem Maly podpatrzal u kuzyna :wściekła/y:i teraz robi to bardzo czesto ja sie boje bo raz szyba a dwa palce chociaz nigdy sobie nie przytrzasnal ale czasami tak lapie ze mi goraco sie robi
 
zagladam tak niesmiało, bo... wiecie :-D

dziubek GRATULUJĘ!!!


Czemu nie wiedzialam o tym wcześniej?

Dorotka odezwij się do mnie na gadu jak będziesz, musze Ci się zwierzyć :tak::-D
 
Bardzo ciekawy temat:-p
Ja nie prasuje:-p:-D
co do "na pijaka"to u mnie odwrotnie,wcale mi sie nie chce choc czasem mam przejawy ale zadko:rofl2::rofl2::rofl2:

A my po play group:tak:dzis bylo bardzo fajnie:tak::-)Jednak kiedy sa dzieci w wieku Kondzia jest lepiej.Spokojniej i grzeczniej:cool2:dzieci nic sobie nie wydzieraly:-)i dzis sami chlopcy byli,na koniec jedna mama z dziewczynka przyszla:-pna zamknietym moze kilka zdjec wrzuce:tak:
 
reklama
Do góry