reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

witam sie z duza czarna ;-)

u nas lepiej oczka nie ropieja za to pokasluje troche ale to pewnie od kataru ktory polyka, ogolnie nie wyglada na chore dziecko :sorry:

mamita najwazniejsze ze sie jemu nic nie stalo, moj maz mial taka akcje w zeszlym roku w pazdzierniku chociaz nie bylo jego winy, auto nie nasze.. tylko biedny mial problemy z szyja bo babka w niego w jechala na obwodnicy no a tam sie 50 nie jezdzi
dobrze ze taki szybki termin i nie musisz za dlugo czekac :tak:

kwiateczek moi rodzice maja na gaz wychodzi bardz tanio maja wszystko nowe rurki grzejniki i piec dwu funkcyjny mieszkanie nie duze tej wody w obiegu tez nie duzo i wychodzi im gaz taniej niz prad, opal czy jakby miala c.o w czynszu

Iwonka natomiast jesli chodzi o prad mieli taki na poprzednim mieszkani bojler na prad rachunki byly kosmiczne bo mial on chyba 80litrow wiec za nim sie nagrzal a pozniej jak sie ktos wykapal to woda sie mieszala ciepla z zimna wiec znowu termostat zaskakiwal bo inaczej dwie osoby wykapane a reszta w zimnej

cosmo fajnie tak sie spotkac z osoba z ktora sie mialo dobry kontakt chociaz czasami sie okazuje po czasie ze nie ma sie z ta osoba tematu wspolnego ja mam jedna kol. to juz nie umiem z nia rozmawiac a za to inna moge jej niewiem ile nie wdziec zawsze mamy o czym rozmawiac :-p

panistepelek ja czesto skladam dokladnie pranie i do szafki a pozniej jak szykuje malemu wieczorem ciuchy na nastepny dzien to widze czy przeprasowac czy nie czesto tez bylo tak ze przed wlozeniem do szafki prasowalam i pozniej wyciagam a gdzies sie cos odgniotlo i znowu trzeba prasowac ..:eek:
 
reklama
Dzień Dobry,

U mnie od rana słoneczko świecie, ale zimno jest...Mamacia kupiła dla Amelci wczoraj nowe czapeczki i rękawiczki, więc na dwór dziś koniecznie wyskoczymy, tymbardziej, że musze udac się na zakupy, bo w lodówce pozostały same korcące mnie rzeczy, których na diecie mi nie wolno nawet powąchać ;-):-p

Madzia, dobrze, że nic Ci się nie stało, taka pogoda najgorsza, o wypadek nietrudno :no:

Migocia, :-D:-D:-D, dobre, uśmiałam się :-D:-D:-D

mamita, będę trzymała kciuki, a mężowi dobrze, że nic się nie stało, a samochód, jak to samochód rzecz nabyta, zdrowie najważniejsze :tak:

cosmo, super, że się spotkasz z przyjaciółką, wykorzystaj to dobrze ;-):-p:-)

Ide wypić kawkę, potem prysznic i zakupy wraz ze spacerem, czyli dwa w jednym

Miłego dnia
 
hej dziewczyny

a ja juz w domku u nas zimno jak :szok::szok:
od wczoraj grzeja wiec mieszkanie odrazu nagrzewalam..
Dzisiaj Adas wstal o 6 z jakas histeria i krzykiem i juz nie usnal wiec pomalu zaczelismy sie szykowac i zaprowadzilam go do zlobka.. a tam mila niespodzianka moje dziecko samo wyciagnelo raczki do pani i poszlo bez plaaczu bez focha:tak::tak::-):-)

a ze zlobka do urzedu...

i dopiero zasiadlam ze sniadaniem i kawka:tak::tak:
 
kamilka no fajnie tak jak dziecko chce isc u nas maly jak po niego ide to przyjdzie do mnie ja go ubiore i na przyklad wyjdzie panie do szatni to on leci do niej wyciaga raczki przytuli ja i idzie do mnie i idziemy do domu a tak jak rano to tez zawsze raczke wyciaga albo jak tylko drzwi otworzymy od sali sam biegnie do dzieci :-):-)
 
Witam.Malzonek ma dzis wolne wiec jedziemy zalatwic kilka spraw.
Wiki ja mam rachunki za prad latem po ponad 200zl.wiec mi to nie obce.Niestety nie ma cieplej wody miejskiej i wszystko w domu jest na prad.Po zalozeniu centralnego spodziewam sie miesiecznych rachunkow po okolo 500zl
Musze konczyc bo wzywaja...
 
reklama
Ola ja bym ja już dawno odwiedziła, ale to z Katowic 8h w pociągu... a ja mam jak Ty że wiecznie ciągne za sobą swój ogon a oni tyle w pociągu mi nie wytrzymają :no:

myślę, ze prędzej się spotkamy jak w Wawie będziesz mieszkać :tak:
 
Do góry