reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Dzień Dobry,

Melduję, że żyję (o ile wogóle zauważytłyście brak mojej osoby ;-))...brak czasu, od rana do wieczora gdzieś, postaram się napisać coś dziś wieczorem, a dużo tego będzie

Miłego Dnia
 
reklama
Witam! My wczoraj cały dzien poza domem. Bylismy na cmentazru, u Mamy, na pizzy. Potem mieliśmy gości. Właczyłam kompa wieczorem ale zaraz go wyłączyłam tak mnie kręgosłup bolał i do tego brzuch okropnie:no: Myślałam że na okres ale od 20 siedziałam na kiblu ze 2 godz. Juz myślałam że wirus jakiś ale teraz spokój więc niewiem czy to ta pizza:eek::eek:
Kwiateczek gratuluje wygranej ja wysłałam w sobote totka ale milionerka nie jestem , wyślę jeszcze we wtyorek bo może ta wygrana na mnie czeka;-)
Migotka ja wygrałam meble w konkursie na urodziny naszej firmy:-)
Wiktoria Zuzi wychodzą ząbki wyszła górna trójka i została jeszcze jedna;-)

Teraz jestem u Siostry-Zuzia śpi więc pije kawkę:-)
 
Dzień dobry.

kwiateczek - gratuluję wygranej. moja siostra ostatnio wygrała 2zł w zdrapce za którą dała 2 zł :p

Byłysmy dziś wreście na testach. Córcia miała do tego pobieraną krew z rączki. Ogólnie nie było aż tak źle ale płaczu trochę było. Chyba bardziej wystraszyła się tego wszystkiego niż ją bolało, bo jak pielęgniarka wbiła już jej igłę to się trochę uspokoiła. No i oczywiście 160 zł, poszło sie dymać za przeproszeniem. Wyniki za 10 dni ale odbiorę chyba dopiero 14 jak będziemy miały wizytę.
Potem byłam też w przychodni u pediatry po recepty no i pokazałm jej nóżki Klaudii. Stwierdziła, że rzeczywiście trochę w kosteczkach ma krzywe, zwłaszcza przy lewej nodze ale narazie mam poprostu kupić dobre buty, takie jakieś sztywne, zakrywające kostę i żeby miały taki znaczek zółtego bucika. Jeśli ewentualnie pokona te buciki tzn, jakoś bardzo pokrzywi, powygniata to wtedy do ortopedy da skierwowanie.
 
Witam.....:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:Pamiętacie mnie jeszcze...?
Moja Nelcia jest taka absorbująca,że niestety nigdy nie mam czasu siadać do kompa a jak już to tylko w ważnej sprawie(bez urazy wy też jestescie dla mnie ważne ) Ale przy dwójce dzieciaków i domu czasu nie się nawet dla siebie:szok::no:
Szkoda,że tyle opusciłam w życiu was nie nadrobie a wogóle mam w domu dwóch chłopaków :szok::szok::szok:Bo Nelci się chyba płci pomyliły:-D:-D:-DTaki z niej czort ,że jakby mogła się po czym wspiąc wisiałaby na żyrandolu-oka n asek.nie spuścisz lata jak pchła,wszystko do buzi łapie,nie usiedzi krzesła mam do góry na stole poustawiane i z zasiegu reki pozabierane wszelkie przedmioty!!!!
Mały krzykacz ,nerwus i terro\rysta z niej!!!!Najlepiej czuje się wsród dzieci-jest przywódca "stada"DZIECKO MI SIĘ ZMIENIŁO OD URODZENIA O 360 STOPNI!!!!!!!!!!!!!!POOOMOCCCYYYYYYYYYYYYYY
POZDRAWIAM WAS SERDECZNIE!



Oto ona!!!!:shocked2:

 

Załączniki

  • WAKACJE 2009 Dąbki ,Solec Kujawski,Białogard  KASIA K 1528.jpg
    WAKACJE 2009 Dąbki ,Solec Kujawski,Białogard KASIA K 1528.jpg
    61,4 KB · Wyświetleń: 23
Witaj Kathy!! Właśnie myślałam, co u Was słychać, bo widziałam nowe zdjęcia na NK :-) Nelcia ma już śliczne, długaśne włoski, a jaki blondzik jaśniutki, super :tak: Na czorta nie wygląda bynajmniej :-D Ja niestety nic nie doradzę, bo po Twoim opisie doszłam do wniosku, że ja mam w domu aniołka :sorry:
 
Panistepelek dzielna mala w sumie:tak:przy zaszczykacgh zawsze jest placz ale zaraz potem przestrala wiec:-)co do pieniazkow to stracone ale w slusznej sprawie.musisz tak sobie pomyslec:sorry:i oby nic nie wyszlo:tak:
Kathy witaj:-)ja ci nie pomoge tez ale mam to samo.Kondzio tez jest wszedzie,na stole,przy komputerze,podsuwa wszytsko pod okna by je otworzyc:szok::no:tysiac razy dziennie mam wylaczony tv i dekoder.:angry::angry:czekam kiedy sie juz nie wlaczy:no:to wylaczanie i okna to dla mnie najgorsze,juz nie wiem co robic acha i jeszcze jak idziemy na spacer za chiny nie chce siedziec,ciagle mi wstaje:no:juz normalnie nie moge:no:zakupow zrobic nie mam szans:no:dzis weszlam tylko po husteczki a on przy kasie to juz stal we wozku,nawet zaplacic nie moge:no:
mam nadzieje ze cie pocieszylam\:sorry:
 
Ja też powiadamiam że żyje po weekendowych imprezach cała i z dzieckiem
U nas od soboty pogoda super jakby lato miało wrócić Choć podobno jutro zmiana
Kathy witaj to chyba taki wiek i chyba nie zależy od płci Ja też czasami mam dość i troche ale czasami potrafi ładnie sie bawić i ostatnio na nowo polubila spacery bo chodzimy z dzidzia czyli jej maleńka kuzynka

Panistepelek oby testy nic złego nie wykryly
 
reklama
Witam wieczorkiem,
O rany ale dzień ciągle LEJE DESZCZ i tak ma być podobno przez 2 tyg. A ktoś ostatnio pisał, że ma być słonecznie do listopada:wściekła/y:
Tak poza tym jestem przeziębiona i ciągle niewyspana!!!:-(
Odstawiłam dziś samochód do mechanika:szok: jestem ciekawa ile mnie skasuje, pewnie się przewrócę.
Życzę miłej nocki;-)
 
Do góry