reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witam wieczorkiem,
O rany ale dzień ciągle LEJE DESZCZ i tak ma być podobno przez 2 tyg. A ktoś ostatnio pisał, że ma być słonecznie do listopada:wściekła/y:
Tak poza tym jestem przeziębiona i ciągle niewyspana!!!:-(
Odstawiłam dziś samochód do mechanika:szok: jestem ciekawa ile mnie skasuje, pewnie się przewrócę.
Życzę miłej nocki;-)
:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:To ja pisałam, że górale mówili:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
U nas kropiło z 10 min ale o 18. Za to wiatrzycho było nieziemskie przez cały dzień.:no:
A. wziął polopiryne i poszedł pod pierzyne:tak: bo coś go łamie juz drugi dzień
 
reklama
Hej,

Skasowało mi posta:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Nie będę się znowu rozwodzić bo mnie nerw ruszyło. Zapytam się tylko was czy miała któraś z was bóle jajników zaraz przed miesiączką?? Mam je parę dni i nie wiem co o tym sądzić.
 
Witam.
Dziubek ten ból jajników to niekoniecznie na @ ;-) Ale faktycznie nieraz je czuję przed @ (ale bólem tego nie mogę nazwać).

A u nas dziewczyny przeziębione. Zaczynają się przedszkolne choroby. Obie mają to samo (te same leki :-))

Kathy Nelcia pewno naśladuje braciszka. Moja Natalka to też niezły czorcik. Dzisiaj w przychodni wyfroterowała podłogę z uśmiechem na ustach (ja tego nie widziałam, babcia była z dziewczynami u lekarza).

Idę spać, bo ciśnienie spada.
 
U mnie też od jakiś pół godziny leje.

kwiateczek - ogólnie to oczywiście, że w słusznej sprawie i wiadomo, że zdrowie dziecka najważniejsze ale jednak szkoda, że trzeba za te testy płacić, bo 160 zł piechota nie chodzi.

sylwia - Dziękuję. Ja jestem najbardziej ciekawa czy rzeczywiście jest uczulona na to mleko.

jo-anna-on - Duzo zdrówka dla Twoich dziewczyn

Dobranoc
 
Witam wiczorkowo.
Ja wrocilam o 21.30:szok:tak wczesnie skonczylismy ale mam autko i 2 mini w domku jestem;-p oczywiscie G spi bo wstaje wczesnie ale chociaz z wami sie pozegnam:sorry:
co do pogody to my mamy super jak na koniec wrzesnia.W kurtkach jeszcze nie chdzimy":no::-)ja tylko sweter czasem zakladam:tak:oby jak najdluzej bo zima tutaj wietrzna ze hoooo.leb chce urwac:baffled:
oki lece jeszcze na inne watki i uciekam|.dobranoc;-)
 
witajcie dziewczyny

ja juz jem sniadanie zaraz bedzie kawa kto sie dolacza??

Adas juz w zlobku dzis nie bylo latwo:-:)-( no ale przezylismy jakos Adas zostal zabrany ale zaraz sie uspokoil na salce:sorry::sorry:

Dziubek- ja mam takie bole jajnikow kiedys byly silne teraz to tajie pobolewanie ale po konsultacji z lekarzam powiedzial ze nicx sie nie dzieje tak czasem jest a teraz wyszlo ze mam jakies zwyrodniale jajniki i przez to moge miec zaburzona gospodarke hormonalna... i w sumie to tyle..
 
Witam.U nas nad ranem po kropilo ale juz sie przejasnia.W Warszawie wrzesien byl piekny,ja nawet wczoraj smigalam w koszulce na ramiaczka.Tylko mamy straszna susze bo deszczu nie bylo chyba od sierpnia ktoregos.:sorry:Naprawde moglo by w koncu po padac.:tak:
Kathy alez Nelcia sie zmienila i jaka ladna z niej blondyneczka:tak::-) doskonale cie rozumiem bo tez mam dwojke dzieci i naprawde o polowe sily,rak,oczu ,nog za malo do tej dwojki. Czesto trzeba wybierac czy w danej chwili lepszym zlem bedzie ratowac starsza a mlodsza zostawic jak wchodzi na schodki pod czas gdy starsza spada z trzepaka:szok::sorry:ale takich sytuacji jest kilkanascie dziennie,bo prawie cale dnie na dworzu spedzamy korzystajac z pogody.Klaudia wogole nie chodzi tylko biega i nie patrzy czy jest kraweznik czy nie......leci wszedzie na ulice,przed samochody.Wlazi na lawki,stoly.Wczoraj zaliczyla kilka rzutow ale za ostatnim przyciere mam pod nosem......W domu jak jestesmy to jest w sumie ok ale jak tylko wyjdziemy na dwor to rece opadaja.

Kwiateczek ja tez wygralam wczoraj ale 16zl.Poszlam do Lottka wyslac kupon na dzisiejsza mega kumulacje i przy okazji sprawdzilam kupon z 7 wrzesnia ktory nosilam w torbie i tu niespodzianka :tak::-)dzisiaj licze ze z 10 baniek wygram chociaz:-p:-p:-p:cool2:

Dziubek przepraszam bo chyba juz kilka dni temu pytalas jak tam Vanesska a ja ciagle zapominalam odpisac,a wiec jest ok, to byla jakas jednodniowka:tak:Jajniki mnie tez czesto bola i to dosc mocno,wtedy gdy mam jajeczkowanie ale czasem przed okresem lub w trakcie tez.
 
Ostatnia edycja:
u nas jest bardzo zimn o mokro i szaro buro... dzisiaj jak adasia zaprowadzalam to dobrze ze go ubralam cieplo ale nie wzielam ochraniacza na nogi i troche zmokl....

ja sie chyba zdrzemne przed ruszaniem roboty w domu...
 
reklama
Witam,

Ten ból jajników u mnie to................. CIĄŻA!!!!!!!!!!!!:-):tak::tak::-)

Zrobiłam sobie z rana test. Wyszły 2 kreski. Będę musiała go powtórzyć bo ta jedna kreseczka to jasny róż. Może dlatego żę zrobiłam test przed spodziewaną miesiączką. Kurcze ale jestem szczęśliwa:-):-):-)

U nas pogoda paskudna. Leje i wieje ale co tam. Nic mi humoru nie zepsuje:-)
 
Do góry