reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

dziewczyny dopadal i nas chooba.Wpadlam na chwilke tylko powiedziec co sie dzieje:-(dalam juz paracetamol bo o 16 mial juz 38C teraz troche bryka z TATA:dry:ide go zaraz polozyc,nie spal po poludniu:eek:caly dzien przy mojej nodze i tylko na rekach:-(juz mi dpadaja wscieklam sie w koncu i krzyknelam na G zeby mi pomogl:wściekła/y::wściekła/y:teraz go meczy zeby padl:tak:
Byla u mnie kolezanka i w sumie do brze ze przyszla,wypilysmy po piwku:-prozluznilam sie troche:tak:Ma jeszcze przyjsc przyniesc mi vick dla dzie ci do smarowania:confused:i powiedziala ze jeszcze posiedzi:-pchyba uratowala sytuacje miedzy nami bo mialam wybuchnac:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
lece i chyba juz nie zajze wiec dobranoc wszystkim,oby byla przespana dla wszystkich:tak::blink:
 
reklama
Dziekuje za zyczenia dla Ani :-)

Nie wiem dlaczego Ania dzis strasznie marudzila :-( Nie spala od 13 do 19 :szok:, a normalnie mialaby drzemke co najmniej 2 godzinna w tym czasie.Posmarowalam jej dziaselka dentinoxem a po kilku godz dalam ibum i juz chyba ze zmeczenia zasnela. Jedynie u nas na rekach byla grzeczna.
Moze to dlatego, ze ja zaczelam prace i zostaje z babcia i dziadkiem przez kilka godzin i pozniej domaga sie naszej uwagi.Juz sama nie wiem :confused:

Dotkass zapomnialam wczoraj napisac, ze bardzo mi przykro z powodu Waszego slicznego rudzielca :-:)-:)-(
 
rany, nie bylo mnie kilka miesiecy, ale przyznam ze jak wchodze do internetu to tylko po cos konkretnego, nasze dzieci zajmuja nam coraz wiecej czasu, zwlaszcza jak raczkuja, jak Julek. a wieczorami to juz chce posiedziec z mezem. tak wiec melduje sie, za namowa zreszta Oli, dzieki Ola. Julek zebow nie ma! raczkuje od 3 dni, jest nadal zazartym wrogiem spania na spacerze (tylko w domu i najlepiej przy cycu, lub w samochodzie). w nocy zeruje na mamie co najmniej 3 razy. a teraz sobie w spokoju poczytam co u was. buziaki dla wszystkich mam i dzieci.
 
Ja zaczynam być przerażona :szok:
Nikolka poszła o 17 na drzemkę (zazwyczja o tej porze spi 1-1,5 godz.) i nadal sie nie obudziła!!!!! :eek:
Rany, jak mi w nocy nie da spać to się załamię :dry:

Magali - witaj po przerwie.
 
Ostatnia edycja:
witam witam :-)
nasz dzis spal tylko raz i przetrzymalam go na sile do 18.30 i wykapalam wczesniej, zeby wlasnie nie zasnal o 18, bo potem bedzie problem, ale mysle, ze jak Twoje sie przebudzi, to od razu daj jesc bez rozbudzania niech dalej spi, pomysli, ze jest noc i tyle, odpusc kapiel, niech idzie spac "na Rumuna"
 
witam witam :-)
nasz dzis spal tylko raz i przetrzymalam go na sile do 18.30 i wykapalam wczesniej, zeby wlasnie nie zasnal o 18, bo potem bedzie problem, ale mysle, ze jak Twoje sie przebudzi, to od razu daj jesc bez rozbudzania niech dalej spi, pomysli, ze jest noc i tyle, odpusc kapiel, niech idzie spac "na Rumuna"

Robiłam tak jak była na cycu.
Teraz chyba sie nie uda... Bo jakbym dała jej teraz cyca, to na bank nocy z głodu nie prześpi. Muszę dać jej kaszkę. A z kaszką "na Rumuna" raczej nie ma szans :sorry:
 
My po odwiedzinach znajomych. Oglądamy 13-go wojownika. Potem idę spać.

Co do jajek to zgadzam się że 10min od zagotowania.

Kwiateczek - zdrówka życzę dla Twojego bobasa:tak:

Magali - witajspowrotem:-)
 
Moja Klaudynka poszła już spać... Przetrzymałam Ją do 20.30... Może prześpi 3 nocke z rzędu.
Mąż też już wybył do pracy... A ja sie nudzę.
 
A ja az boje sie tej nocy bo wlaśnie przed chwila Zuzia wpadała w dzikie histerie
az P. pojechał do apteki a majac wpamieci poprzednie noce to miałam dośc Na szczescie teraz mi padła ale nie wiem ile prześpi
Jak dobrze że mój mąż nie chodzi na noce bo by cieżko było

Magali witamy i pamietamy jak fajnie było w ciazowych czasach wiec nas nie opuszczaj;-)
 
reklama
Jestem na chwilke:-)
Magali witaj,my sie nie znamy bo ja od nie dawna na forum:tak:wszystkiego najlepszego dla Julka z okazji 8 miesiaczkow:-)
MM znam to,ja smaruje ale mam wrazenie ze nic nie pomaga i o dziwo tylko podczas snu:baffled:w dzien jest jeszcze jako tako:-D
Dziekuje dziewczyny,oby mu przeszlo:sorry:pierwszy raz jest chory a raczej zaczyna.Dostal paracetamol bo juz mial 38.5 a teraz jest chlodniutki tylko ze sie wybudza co 15 min:baffled:boshhh znow nocka z glowy:no:zobaczymy co bedzie jutro:confused:
drzemki popoludniu nie bylo:dry:rano tylko nie cala godzina do tego chory a wariowal juz pozniej do 20.30:baffled::oo::oo::oo:Normalnie dzieci ktore sie przetrzyma to padaja a pozniej spia cala noc:confused:czemu tak nie jest u nas:no::no::no::no::no::no::no::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:
jak mu przejdzie to kupuje bilet i moze w PL mi ktos pomoze bo tu tylko slysze ze zeby:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Sylwia witaj w klubie:confused::confused::confused:u nas histeria ostanio to chleb powszedni:cool:
 
Do góry