reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

czesc dziewczyny ja juz tu tak dawno nie zagladałam ale widze ze piszecie pełna para pozdrawiam wszystkich dziewczyny jak sie wstawiało suwaczek zgóry dziekuje za pszypomnienie
 
Ostatnia edycja:
reklama
My wczoraj wieczorem wróciliśmy z weselicha:-). Ale się wybawiliśmy... Wyszliśmy jako jedni z ostatnich gości ok.4 nad ranem... Malutką zabraliśmy tylko na chwilkę ale i tak cioć i wujków miała jak mrówków...:-D:-D:-D. Po kąpaniu została z babcią. Nieoceniona ta instytucja babci!!! Myśleliśmy, że będzie się bała głośnej muzyki ale nawet się śmiała. Może dla tego, że często, jak coś robię to puszczam jej płytę z piosenkami dla dzieci i razem śpiewamy. Katarek dalej ją męczy ale już pomalutku popuszcza. Kropelki i maść nagietkowa robią swoje. Noc przespała całą ale bardzo niespokojnie. Nawet kilka razy do niej wstawałam, bo myślałam, że się przykrzsztusiła katarkiem... Teraz troszkę marudzi ale wcale jej się nie dziwię. Cały weekend na rączkach to u babci, to u dziadzia, to u cioci... I tak w kółko. Teraz znowu musi się przestawić, że jest sama ze mną.
 
Ostatnia edycja:
Klikasz "Ustawienia" w menu u góry strony, następnie wybierasz "Panel użytkownika". Z listy po lewej stronie wybierasz "Edytuj sygnaturę". W polu zatytułowanym "Edytuj sygnaturę" wklejasz kod suwaczka a potem już tylko "Zapisz sygnaturę" u dołu strony.
 
Ostatnia edycja:
johanna ty zapewne juz podajesz obiatki swojej małej jak bym mogła prosic o rade ile łyzeczek na poczatek i wogule to bym była wdzieczna to moje pierwsze dziecko wiec jestem nie doswiadczona i nie chcem popełnic błedu
 
Właśnie skończyłam karmić Natalkę. Zjadła ślicznie marcheweczkę z łyżeczki. Pięknie usnęła i sobie śpi... :-D Malutkiej daję przede wszystkim mleczko (od urodzenia jest na sztucznym). Zaczęłam podawać 2. Dopiero drugi raz "zaserwowałam" jej marcheweczkę. Na początku ważne jest, żeby nowe jedzonko było jednoskładnikowe. Na noc zagęszczam mleko kaszką ryżowo-kukurydzianą. Więcej informacji znajdziesz w wątku "wzbogacamy dietę naszych dzieciaczków".:-)
 
Co do ilości nowego jedzonka, to twoje maleństwo samo Ci pokaże ile będzie chciało zjeść. Przy pierwszym karmieniu Niuśki łyżeczką więcej jedzonka wylądowało do okoła niej, niż w jej brzuszku...
 
reklama
Do góry