reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Aenye biedne twoje dzieciaczki,to okazal sie rotawirus?
Szopek u mnie to samo odpukac..Klaudia bardzo malo placze a jak juz to zaraz mam nerwy bo nie wiem co sie jej dzieje.......
Kamilko na razie ma na recepte furalgin dwa razy dziennie a we wtorek po wizycie u nefrologa okaze sie jaki antybiotyk,oby nie w zastrzykach. A z tym lapaniem zabawek to cos dlugo ze jeszcze nie potrafi. A poza tym obraca sie na boki czy na brzuch? A raczki ,piastki ma zacisniete czy otwarte dlonie?
 
reklama
Dziewczyny, czy Wy płaciłyście za chrzest? Bo nam ksiądz nic nie powiedział, ale chyba wypada się zapytać. A jeśli powie co łaska to ile powinnam dać?
U nas jest co łaska ale ksiądz powiedział ile ludzie zazwyczaj dają a dają 50 - 100 zł. Ja dam 50 zł.

A nie napisalam ze Vanesska ma jedank bakterie e .coli.....
wczoraj odebralam wyniki posiewu.
Ehh, szkoda. Moja Ania miała dosyć długo E.coli. Praktycznie jka miała 4 m-ce zaczęło się i od tego czasu na furaginie. Najpierw pediatra zrobiła jej USG nerek, wyszło prawidłowo. Praktycznie jechałyśmy na furaginie do ukończenia 2. roku życia, z przerwa na Urotrim. Problem się skończył jak Ania przestałą sikać w pieluchy. Mam nadzieję, że posiew, który teraz jest aktualnie robiony, wyjdzie w normie. Jak zaczęłyśmy chodzić do nefrologa to chodzimy i chodzimy, teraz co 4 mce ale bywało, że co miesiąc.
Czy Vanesska miała też zrobiony antybiotykogram? Chyba się nabawiła E.coli przez te nocnikowe historie.

To tyle na dzisiaj. pa
 
Anusiasac wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy slubu!
attachment.php
img.php


Dołączam się!!!!!:tak:

Bardzo mnie zmartwiło że tak dzieciaczki wam chorują. Mi się serce kraje jak widzę jak maleństwa cierpią i się męczą w czasie choroby. Takim małym istotkom powinno to być odpuszczone.


Trzymam za szybkie powroty do zdrowia.
 

Załączniki

  • bebilon_w6_1280x1024.jpg
    bebilon_w6_1280x1024.jpg
    158,1 KB · Wyświetleń: 12
Witam niedzielnie ....za oknem nadal pochmiurno z przelotnym deszczem.Juz mam dosyc tej pogody!Wczoraj zrobilam rosol i salatke jarzynowa.Dzis nic nie gotuje.Moj malzon chory= tragedia w domu.;-)
Joannaon tak miala to robione,chodzi ci o to na co wrazliwa jest ta bakteria ?
 
Witam się deszczowym, pochmurnym popołudniem

My już po psacerku całą trójką i chyba nie potrzebnie, bo znów się posprzeczaliśmy, Kathy zupełnie jak u Ciebie, więc niewielkie pocieszenie- NIE JESTEŚ SAMA! :sorry2:, ja już nie wiem jak mam z nim rozmawiać, ostatnio to cały czas nos na kwintę i gdera, że będzie źle, że jest nie dobrze...cholera pesymista piep...ny, nienawidzę pesymistów, cholery można dostać, zwariować idzie...dobra koniec nerwów, nie ma sensu, ale jak tak dalej pójdzie to naprawdę wyprowadzę się z Ami do Mamy do czasu przeprowadzki (tymbardziej, że od Mamy będę miała do przejścia tylko korytarz :-p:-D:-D:-D), R tym gadaniem mnie stresuje, a ja stresuje Amelkę i jest rozdrażniona, pierdziele takie akcje...wrrrrrrrrrr- dość o mnie, co ja się tak wyrzalam :baffled:

aenye współczuję, ja to nie wiem jak zachowałabym się w takiej sytuacji...co za cholerstwa się imają tych naszych pociech...ja na rotawirusy już zaszczepiłam obie dawki, więc mam nadzieję, że nas to ominie, bo pewnie wpadłabym w taką panikę, że mnie trzebaby było uspokajać :no:

Iwonka, racja jak facet chory to już prawie umierający :-D:-D:-D, czyli masz trzecie dziecko w domu- współczuję :tak:;-):-)
 
Witam się deszczowym, pochmurnym popołudniem


My już po psacerku całą trójką i chyba nie potrzebnie, bo znów się posprzeczaliśmy, Kathy zupełnie jak u Ciebie, więc niewielkie pocieszenie- NIE JESTEŚ SAMA! :sorry2:, ja już nie wiem jak mam z nim rozmawiać, ostatnio to cały czas nos na kwintę i gdera, że będzie źle, że jest nie dobrze...cholera pesymista piep...ny, nienawidzę pesymistów, cholery można dostać, zwariować idzie...dobra koniec nerwów, nie ma sensu, ale jak tak dalej pójdzie to naprawdę wyprowadzę się z Ami do Mamy do czasu przeprowadzki (tymbardziej, że od Mamy będę miała do przejścia tylko korytarz :-p:-D:-D:-D), R tym gadaniem mnie stresuje, a ja stresuje Amelkę i jest rozdrażniona, pierdziele takie akcje...wrrrrrrrrrr- dość o mnie, co ja się tak wyrzalam :baffled:


No z tym,że u nas tak samo sie dzieje to prawda!!!!:-D:-D:-D:-D:-D
Własnie od wczoraj w zalogowanych osobach na dole forum też coś zauważyła:szok:Że ja mam jakiś plusik przy swoim nicku a dziś patrze a Dotkass też ma:szok:I co to jest niby????????!!!!!!!!!!!!
Ja dzis sama na spacerze byłam bo dalej się nie odzywam do A...
Po takiej akcji dalej mnie trzesie brrrrr....
Niech ma namiastkę tego jak ja się czuje bedąc sam ciągle domku :-)
Widze ,że u was pada i tylko u mnie na zachodzie jest najładniej z tym,że tylko tyle,że nie pada bo chmury są i wiaterek.Niby 16 st.ale nie czuć trzeba być ciepło ubranym .
Niedziala zatem pod znakim lenistwa hehe:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
Moja Nelcia dzis czesto w nocy wstawała i miałam już dosyć wstała dopireo po 9 00 :szok:Ale grzeczna jest za dnia (nie chwale:sorry2:)zaraz bedziemy jesc cyca -tylko musiałam was przeczytać bo znów się zaczynam uzależniać :szok:;-):tak::tak::tak:
Ale jeden plus takiej akcjii -jestem przynajmniej w temacie!!!

Iwonko -no widzę,że masz trzecie dziecko w domu!!!!Bo to tak jest jak facet choruje to już trzeba przy nim biegać bo umierający jest heheh
 
hej dziewczyny
ja juz po szkole

Iwonko dowiedzialam sie o to zainteresowanie o zabawki itp mojej fizjoterapeutki na wykladzie i powiedziala ze nic sie nie dzieje poprostu jest maly len.. i przyjedzie to w swoim czasie.. musze go troche odzwyczaic wkladanie paluszkow do buzi ze by nie trzymal caly czas ale tylko czasami...... i okazalo sie ze musze isc do lekarza zeby dostac zastrzyk na wstrzymanie laktacji bo maly juz nie ssie a mleko leci:-:)-:)-(

i wogole dzis mielismy wywalczyc mniejsze czesne bo podwyzyli nam o 60zl to wywalczyli 10zl:szok::szok::szok::szok: bedziemy placili 430zl za mieisac tylko sie pociac ja nie wiem chyba zrezygnuje choc szkoda mi juz na 3 roku:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:ale skad na to wezme to ja nie wiem...
 
U nas pogoda się zepsuła kąpletnie -teraz tatuś z mała ma zamiar wyjsc i własnie ją ubiera ale się mota niesamowicie :szok:
Zrobił obiad ale kotlety nie wyszły i skrytykowałam (ale jestem podła)ale co zrobić jak się nie umie.....Tzn umie ale jakoś dziś wyszły nie taki:-:)-:)-:)baffled:
Dotkass dzięki za przesłanie ksiązeczki własnie czytam....
Mała nam zasnąc nie chce ani jeśc zabardzo i A z nią na powietrze idzie ale aczyna padać i nie wiem na jak długo:confused:Nela drze się w niebo głosy -niech sam zobaczy jaka niełatwa sprawa na codzien z dzieckiem kurde :-p:-p:-p
Niby taki miód a tu prosze 15 min mu zajmuje ubranie dziecka?!!
Ja to robię w niecałe 5 min!Wprawa czyni mistrza
 
witajcie majóweczki tak niedzielnie :tak:
aenye współczuje przejść normalnie na samą myśl cierpnie człowiekowi skóra:baffled:
Iwonko szopek to ja moge do tego klubiku dorzucić moje dziecię które tez mało płacze i jak zaczyna to juz jest dla mnie niezły alarm :tak:
Iwonko współczuje choróbska Vanesski oby udało się to w miarę szybko wyleczyć :tak:
Kathy wszystkie jesteśmy mistrzyniami w zajmowaniu się naszymi skarbami jak coś się robi ileś razy dziennie to człowiek nawet sie nie zorientuje kiedy mu to w krew wchodzi :-) mój mąz nie ma odwagi zabierac się za ubieranie Majki mówi że ona malutka jego ręce duże a jak zaczyna protestowac to zostawiłby ja nago:-D
 
reklama
Hej dziewczyny, sorki, że ja tak ni z gruszki, ni z pietruszki. Ale mam do sprzedania chusteczki Johnsons baby za 5zł za paczkę( w sklepie ok8zł). Trafiła mi się okazja i skorzystałam. Tu macie linka, dodam tylko, że mam dużo więcej niż te 12 szt wystawionych na allegro. Jak coś to piszcie na priva, albo przez allegro.
http://www.allegro.pl/item443412837_chusteczki_nawilzane_johnson_s_baby.html
 
Do góry