reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Oj mało się tutaj dzieje.
Ja też mam dzisiaj bóle jak na miesiączkę. Może chociaż szyjka się skraca, byloby super :tak:. Zobaczymy jutro w szpitalu.
 
ja mam jeszcze pytanie do rozdwojonych mam . Chiałam sie dowiedzieć o jakaś maśc na brodawki . I jakie kosmetyki brałyście do szpitala dla dziecka
 
ja mam jeszcze pytanie do rozdwojonych mam . Chiałam sie dowiedzieć o jakaś maśc na brodawki . I jakie kosmetyki brałyście do szpitala dla dziecka
Półtora roku temu spisała się extra maść PURELAN firmy Medela. Dwa razy posmarowałam brodawki i potem zero problemu, smarowałam po każdym karmieniu a potem 1-2 razy dziennie. kosmetyki: krem na odparzenia do pupy ( tylko te firmy używałam: Nivea, Hipp, Sudokrem), chusteczki nawilżające Pampers Sensitive, pieluchy pampers i to wszystko. Pielęgniarki miały swoja oliwkę i płyn do kąpieli Johnsons&Johnsons Top to top czy coś takiego. Duży pojemnik w kolorze żółtym z dozownikiem. Potem w domu też go używałam, jest bardzo łagodny.
 
asia - gratulacje, duża córeczka

vanesska, ming - oby to bylo to

u mnie wszystko się uspokoilo, wykonczona jestem tą nocką, ale zmuszę się do dlugiego spaceru

ja też chcialam mieć majowego dzieciaczka a nie czerwcowego. ale sprawdzilam dziś pierwsze usg w Polsce, które mialam i by wychodzilo, ,że termin to gdzieś bliżej 6 czerwca. ja mam policystyczne jajniki i nie mialam okresu, także musieli wg usg stwierdzać. wiem, że to dziwne, ale tak jest jajeczkowanie czasami jest a okresu brak.
a tu w UK w 14 tyg ciąży (niby 14) określili termin na 29


zobaczymy co to będzie

idę na spacer

ale Wam zazdroszczę kobietki rozdwojone
 
Asia gratuluje!!!!!!!!

No a teraz dziewczyny trzymajcie kciuki za Madamagde! Wlasnie zrobili jej lewatywke i zaraz podlaczaja oksy.....oby szybko jej poszlo!
 
A wiec ja mam nastepne pytanie . bóli brzucha juz nie mam ale teraz mam straszny bój w okolicy lewej pachwiny. Jak dotykam to boli coraz bardziej czy to jest normalne??

A dokładniej to tak jak by mnie jajnik bolał
 
reklama
Do góry