reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

A wiec ja mam nastepne pytanie . bóli brzucha juz nie mam ale teraz mam straszny bój w okolicy lewej pachwiny. Jak dotykam to boli coraz bardziej czy to jest normalne??

A dokładniej to tak jak by mnie jajnik bolał
Sądzę że to główka wpycha się lub układa w kanale rodnym i powoduje nacisk na pewne nerwy stąd ból jakby skurcz mięśnia. Ja mam takie bóle od 3 tygodni.

23.05 o 14:00 urodziła się moja córcia Julka. Waży 4140 i ma 59 cm.:-D

No i kolejna mamusia szczęśliwa. Gratuluję ślicznej córci.
 
reklama
Czesc Majoweczki!

Asia - gratulacje!

Jo-anna-on juz chyba urodzila jako, ze sie nie odzywa...:-)

Trzymam kciuki za Madamagde, zeby szybko poszlo!

Jade - no to do 6 czerwca tak naprawde masz jeszcze sporo czasu! Ja ostatnio odgrzebalam swoje pierwsze usg, to widnieje na nim 1 czerwca...

Widze, ze wszystkie nierozdwojone maja jakies dolegliwosci przepowiadajace porod... a u mnie nic praktycznie... jedynie bol brzucha czasem i stawiajaca sie macica, no i dzis czuje jakby dziecko cisnelo mocno w dol.. ale zadnych biegunek ani skurczy nie mam. Jeszcze strasznie zmeczona sie dzis czuje, jakby ktos mi cala energie zabral...

Milego popoludnia!
 
Dziewczyny chciałam sie dowiedzieć czy przed porodem twardniał wam strasznie brzuch. I jak mam rozpoznać ze to sa skurcze . bo od rana mam takie bóle jak bym miała okres

To dobry objaw, takie bóle jak na okres powodują skracanie szyjki i przygotowanie do porodu. najważniejsze że coś się dzieje.

Trzymamy kciuki za naszą weterankę MAGDĘ!!!

Trzymam kciuki obydwa... bo mam wrażenie i przeczucie że jak urodzi to ja też :-)
 
Zwolinka
Cfcgirl


Wszystkiego najlepszego z okazji IMIENIN!!!!
Zobacz załącznik 79733
i ja sie dolaczam do zyczen:tak::tak::-):-):-):-) A Madamagda chyba tez ma dzis imieniny......
471.jpg


Vanessa oby to bylo to!:tak:
 
ja mam jeszcze pytanie do rozdwojonych mam . Chiałam sie dowiedzieć o jakaś maśc na brodawki . I jakie kosmetyki brałyście do szpitala dla dziecka


na brodawki polecam Bepanten. a z kosmetykow to bralam pieluchy, chusteczki i tym Bepantenem tez mozna pupe dziecka, ewentualnie Linomag. nic wiecej. one juz ci go wykapia (raz). potem dopiero w domu. tak moj przynajmniej byl "na Rumuna" w szpitalu.
 
To ktore dzis rodza ??Madamagda, Vanessa??Kto jeszcze??Czyzby poczatek ostatniej serii rozpakowywania sie majowek??
Trzymam kciuki za szybkie malo bolesne porody i zdrowe dzieciaczki.
 
Kurcze musze uzuplnic liste dzieciaczkow ale juz sie pogubilam,prosze sie upominac jesli kogos nie ma ok? Bo tak jakos jeszcze nie mialam na to czasu,sama tez siebie nie wpisalam jeszcze...........
 
reklama
Do góry