reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Zawsze tu był taki ruch od rana . Tak teraz cisza . Już zaczynam watpić w to ze urodze w maju :-(. No chyba że coś się dzisiaj zacznie
 
Witam .Oj malutko na tym wateczku sie dzieje.Dzieczyny 2 w1 trzymajcie sie ,juz lada moment bedziecie tulic swe dzieciatka.Jeszcze troszke...Sio na porodowke!!!!!!

OlaK was pozdrawia,jest znow w szpitalu bo Mikolajkowi zoltaczka sie powiekszyla i sa na naswietlaniach przez dwie doby przynajmniej.Oby pomoglo i wrocili szybko do domku.

A ja ok,Klaudusia jest grzeczna (odpukac) w nocy ladnie spi i ja jestem wyspana.w weekend wyjdziemy na spacerek.Robimy tez grilla :-)

Joanna mam nadzieje ze juz malesntwo swoje tulisz w ramionach :-)
 
Witam
Majowki ktore sa jeszcze 2w1 wytlumaczcie Waszym maluchom,ze jak nie wyjda teraz to ich ominie dzien dziecka i bedzie o jeden prezent w zyciu mniej ;-)

Iwonka Twoje coreczki wygladaja niemal identycznie. W pierwszej chwili myslalam,ze na obu zdjeciach jest Klaudia.
 
Witam
Majowki ktore sa jeszcze 2w1 wytlumaczcie Waszym maluchom,ze jak nie wyjda teraz to ich ominie dzien dziecka i bedzie o jeden prezent w zyciu mniej ;-)

.
No własnie mąż co wieczór gada do brzucha i tłumaczy Zuzi ze po tej stronie jest fajniej i ze mama ma takie fajne dwa cyce :-D
 
Dziewczyny chciałam sie dowiedzieć czy przed porodem twardniał wam strasznie brzuch. I jak mam rozpoznać ze to sa skurcze . bo od rana mam takie bóle jak bym miała okres
 
reklama
Do góry