reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majóweczki 2008

Iwonka dzielnak Kobitka z Ciebie! i jaka zaradna ;-) ja sie cieszę że moi chłopcy w szkole :tak:
 
reklama
Czesc dziewczyny
Iwonko witaj
Wigma, Decameron śliczne dzieciaczki :tak:
Ja dzisiaj wstałam o 5.30. Coś nie mogę spać. Wczoraj wieczorem strasznie bolała mnie lewa noga od pachwiny aż po palce. Okropność. Jakiś ucisk na nerw chyba. Ledwo doszłam do łóżka. Dzisiaj od rana pobolewa mnie podbrzusze i pachwiny. No i oczywiście z dnia na dzień jestem coraz bardziej spuchnięta. Palce u rąk mnie bolą jak je zginam :-( a twarzy w lustrze już nie poznaję. To moje przenoszenie jest okropne :wściekła/y:.
 
Iwonka, witaj z powrotem na BB :)
nasz maluszek spi, więc mam chwilkę i oczywiście musiałam poczytać co tam u Was...
przyłączam się do propozycji Dotkass i Iwonki - nierozdwojone majóweczki czas na porodówkę...moze im więcej będziemy Was stąd wyganiać, to tym szybciej Wasze maluszki się zdecydują wyjść...;-);-)

Ciekawe co tam u Madamagdy...mam nadzieję, że dostała łóżko i wróci do nas z Hanią w ramionach a nie w brzuszku...:-)

Wszystkim majowym mamusiom zyczę miłego dzionka, a tym 2w1 szybkiego rozwiązania..
 
Iwonka jestes bardzo dzielna. ja dzis tez troche sprzatalam, ale dwa tyg mialam laby, bo pomagala mi mama i maz. od dzis musze sobie radzic sama, bo mama wyjechala i juz sie martwie jak ja wszystko dam rade, obiady, prasowanie, pranie, przewijanie, karmienie itd. no i wyjdz na spacer z malym. ale wiem, ze jak trzeba to sie da. wspieram Cie duchowo!!
 
Witajcie ja melduje się oczywiscie 2 w 1 :-( . Byłam wczoraj w szpitalu na KTG i nic mam wrócić w środe i kazała mi przyjść juz z torbą . Mam nadzieje ze nie bedzie mnie chciała zostawić .
Iwonka witamy podownie :-)
Ja już chce urodzić :wściekła/y:
 
Vanesska, trzymam za was kciuki. ja normalnie powinnam urodzic dwa dni temu a tak mam malucha juz dwa tygodnie, spodziewam sie ze juz masz dosc. badz dobrej mysli. a malenstwo poki w brzuchu to szczesliwe :-)
 
Hej Majóweczki:-)

Ja też korzystam z chwili spania małej. Majóweczki nierozdwojone już niedługo będziecie miały za sobą czasy brzuchatkowe:tak: Jeszcze parę dni i będziecie trzymać na brzuszku swoje dzieciątka. Troszeczkę cierpliwości:tak::-)

Nie wiecie może po jakim czasie może przyjśc położna? Chciałabym żeby mnie już odwiedziła bo mam sporo pytań do niej. Nie wiem czy dawać samej witaminę K małej czy pójśc z tym do lekarza. Jak myslicie?
 
wielkie gratulacje dla mojej dzielnej szwagierki Beaty i szanownego tatusia Szwarou. Macie śliczną córeczkę!!
Siorka - pelen szacun za poród. Dzielna babka z Ciebie!!


 
reklama
Dziubek, jeśli karmisz piersią to witamina K jest jak najbardziej wskazana. I nie jest to lek na receptę, więc możesz kupić bez problemu.
 
Do góry