reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Decameron - no pokaźny synek!!!!Gratulacje

Madamagda- super, że zdalaś.

Łania - zobaczysz wszystko będzie OK. idź i sprawdź jeszcze raz, na pewno nie zaszkodzi.

ja niestety nie mogę iść na usg, no moglabym ale wtedy to kosztuje 500 zl:wściekła/y:
 
reklama
Dzieki Dziewczyny.

Magdamada - gratuluje zdanego egzaminu! No, obrona pracy to juz na szczescie tylko formalnosc!:-)

Jade - no to niezla kwota za usg... ja mam bezplatnie na szczescie opieke z pracy. Natomiast nie wiem czy uda mi sie jutro dostac bezplatnie, bo juz terminy pozajmowane do polowy czerwca, ale moze przyjmie mnie jako dodatkowa jak bedzie mial dobry dzien...:baffled: A u Ciebie nic a nic sie nie dzieje?

Minka - mi nie bedzie przeszkadzalo jak bedzie cesarka... ale najgorsze, ze jak dzidzia w brzuchu jeszcze to nie widzisz co sie z nia dzieje... ja chetnie nawet juz dzis poszlabym na stol, byleby juz dzidzia byla cala i zdrowa przy mnie...
 
Hej Majóweczki
Widzę, że na BB są już prawie tylko nierozdwojone mamusie.
Życzę Wam Koleżanki szybkiego porodu.

Nasze życie zaczyna powoli jakoś się "układać". Jutro idziemy na pierwszy spacerek :-).
Jak na razie Szymon poprzestawiał nasze zycie do góry nogami, ale jesteśmy zakochani w nim po uszy :-)

Łania nie martw się NA PEWNO wszystko bedzie dobrze. Trzymam kciuki.

I nie siedzieć na BB tylko Kochane szybciuchem na porodówkę!!!
 
No to dziewczynki ja się pożegnam na kilka dni, będę tęsknić. Mam nadzieję że mąż jakoś skombinuje choć na chwilkę laptopa z netem, to będę coś mogła napisać, a jeśli nie to jak tylko urodzę (podejrzewam że czwartek-piątek) dam znać Iwonce albo Aniusi. Buziaki:-):-):-):-)
 
Madamagda - powodzenia, dawaj nam znać co i jak. już niedlugo będziesz z maleństwem:-)

LaniaW - niestety nic się nie dzieje, caly czas mam bóle w szyjce od wbijania glówki i tyle. nic poza tym:-( niech już się zacznie. ja mam tak samo jalk Ty - chcę już urodzić, żebym wiedziala, że dzidzia jest cala i zdrowa. u mnie taka cena, bo tutaj są tylko dwa usg bezplatne. ja mialam w 14 i 21 tyg. no robilam też w Polsce 3d i potem jeszcze w 29 tyg. ale od tego czasu nie, bo już zostalam "uwięziona" w szkocji. a prywatne wlaśnie tyle kosztuje. najgorsze, że nawet nie wiem, jakie mam wody, co z lozyskiem, czy dziecko nie jest okręcone pępowiną - nic i tylko czekanie pozostaje.

jeść mi się ciągle chce - koszmar. nie chcę się zapelniać przed porodem, żeby nie mieć poźniej niespodzianek, ale ciągnie mnie to żarcie cholernie:-)

Pola - cudownie, że możesz iść już jutro na spacerek. :-)
 
No to dziewczynki ja się pożegnam na kilka dni, będę tęsknić. Mam nadzieję że mąż jakoś skombinuje choć na chwilkę laptopa z netem, to będę coś mogła napisać, a jeśli nie to jak tylko urodzę (podejrzewam że czwartek-piątek) dam znać Iwonce albo Aniusi. Buziaki:-):-):-):-)
No to czekam na smska:-) fajnie dostac taka wiadomosc:-) a juz dzis trzymam za Was kciuki....POWODZENIA!!!
 
Pola - tak jak Jade zazdroszcze, ze juz na spacerek jutro smigasz.. i dobrze, ze synek pozytywnie Wasze zycie przewrocil do gory nogami.:-)

Jade - no to widze, ze u Ciebie dzieje sie tyle samo w kierunku porodu co i u mnie... Ja tez mam klucia, bol jak na @ i w sumie tyle... I nic nie pomaga, a caly komplet stosuje: liscie malin, olej z wiesiolka, Meza:-D, dzis umylam wszystkie okna... i co? i gucio! ech. A z tym usg to moze i lepiej, ze niemasz tak czesto.. Ciekawe ktora z nas pierwsza urodzi, bo niby suwaczek mamy na ten sam dzien... ale mysle, ze Ty, bo ja juz nie licze na szybki porod...:baffled: A jedzenia sobie nie zaluj poko mozesz, a przed porodem i tak Cie przeczysci!:-D Ja wczesniej zjadlam pizze, a zaraz zabieram sie za truskawki z bita smietana...
 
Wlasnie niedawno wrocilam z USG moj synek wazy 3489g.
Troche sie zmartwilam bo kazdy lekarz muwi inaczej na poczatku maja poszlam do szpitala bo moja dokturka powiedziala ze bedzie CC a w szpitalu zbadala mnie pani doktor i powiedziala ze to ze mam zakrutka szyjke to nie znacze ze nie moge rodzic naturalnie wiec cesarkinie dopiero ustanie akcja porodowa .
Dzis lekarz na USG zapytal sie mnie co ja tutaj robie jak powinnam byc dawno w szpitalu i byc po cesarce.Jutro przed 9 rano mam zglosic sie do szpitala troche sie boje ale jakos to bedzie.:szok:
Pozdrawiam


 
Witajcie majóweczki
Dawno tu nie zaglądałam ale jakoś nie mam czasu. Nasza Alicja coraz mniej śpi a ma dopiero 4 tygodnie. Także jak tylko mam chwile to biorę się za porządki, pranie, gtowanie itp. Malutka jest zdrowa i rośnie jak na drożdżach. Ciągle by tylko jadła. Wklejam wreszcie jej zdjęcia. Jak tylko będę mieć więcej czasu to poczytam co tam u Was słychac.
Pozdrawiam
Alicja00002.jpg

Alicja00004.jpg
 
reklama
Cześć dziewczyny mam nadzieję żenie macie nic przeciwko że was podczytuje,tak na wspominki mi się zebrało:happy:
jeść mi się ciągle chce - koszmar. nie chcę się zapelniać przed porodem, żeby nie mieć poźniej niespodzianek, ale ciągnie mnie to żarcie cholernie:-)

Pola - cudownie, że możesz iść już jutro na spacerek. :-)
Jedzilemasz ochotę i Ty i maleństwo będziecie potrzebowali energii, mnie wdzień porodu naszło na fasolkę szparagową i trochę żałuję że nic porządniejszego bo kolacji jużnie zjadłam ( na szczęście wypiłam mocno słodzoną herbatę tomi trochę energii dało- ale nie każda może tak cukier pić:dry:) ale mały jak się urodził to był głodny a ja go po 4 h dopiero dostałam i położne go glukozą dopoiły bo płakał:zawstydzona/y:.

Powodzenia w rozwiązaniach
dla tych cojeszcze przed i gratulacje dla jużmamuś:tak::-)
 
Do góry