reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Ja próbuję ten susz, chociaż już nie wierzę w nic.

magda - kurcze to rzeczywiście wielka bylaś.

vanessa - wspólczuję, zabilabym wlasnymi rękoma. i to dzień po terminie. mojego puścilam w ostatnią sob. wypil dwa piwka i wrócil o 22.30 grzecznie. no ale prędzej to też z nim nerwy mialam.
 
reklama
Hej dziewczyny Gratulacje dla nowych rozdwojonych mam ,ja dalwj 2 w1 noc troche lepsza niz wczesniejsze mniej bóli a tym naszym maluszka to chyba dobrze w tych brzuszkach ze nie chca wyjsc .lece sie połozyc do meza i kozystac z dnia wolnego ze jest w domu pozdrawiam pa
 
Iwonka trzymam kciuki,zeby sie samo zaczelo i szybko poszlo.

Moze ja mialam taki bolesny porod tez przez to,ze 11 godzin mialam kroplowke z oxy. Wody mi odeszly ale skurczy nie mialam wiec musieli je pobudzic.
 
Witamy :) nadal dwupak :)

Bylismy wczoraj na badaniu - lekarz troche postumulowal szyjke, rozwarcie ok 2 cm. Czasem skurcze. A dzis rano bylo plamionko delikatne. Lekarz mowil ze tak moze byc... mam nadzieje ze to juz ten tydzien :)
 
Czesc Majoweczki!


Kerry - juz pewnie masz dzieciatko przy sobie?:-)

Iwonka - trzymam kciuki, by Cie juz w szpitalu zatrzymali... ale po to bys dzis urodzila!

Co do naparu z lisci malin - pijam od dwoch tygodni chyba i lykam olej z wiesiolka 3xdziennie po 2 tabl. rano podzialalismy z Mezem, ale jak widac jestem dalej z Wami 2in1... wiec na mnie te sposoby nie dzialaja. Jedynie w nocy bole mnie mecza i to chyba taki efekt wszystkich przyspieszaczy..

Milego dnia!
 
reklama
A ja z czerwcówek - dziewczyny przepraszam ze się wcinam ale mam pytanie do przeterminowanych mam - sama byłam przetrminowana w pierwszej ciąży - też sie skończyło na oksy. Czy brałyście w tej ciazy jakieś podczymywacze - fentorol czy progesteron w jakiejkolwiek postaci??? Ciekawi mnie czy to wpływa na opóźnienie porodu.
 
Do góry