reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Zaliczyłam dzisiaj zakupy, nawet pchałam wózek. Potem sprzątanie, noszenie dziecka po schodach, chodzenie po schodach, gorący prysznic. Teraz pozostaje męża wykorzystać ;-).
Jutro święto więc można świętować w szpitalu ;-).

To ile nas jeszcze w dwupaku zostało?

Miłych snów.
 
reklama
bo101-m.jpg


POLKA, NIESIA, DZIUBEK GRATULACJEE
widzę, że juz niewiele zostało spakowanych majóweczek...trzymam za Was kciuki moje drogie, żebyście jak najszybciej miały swoje słodziaki przy sobie...:tak::tak::tak:
Nasze maleństwo bardzo ładnie ciągnie cyca i śpi - zasypia przed 21, w nocy budzi się ok 3 a potem o 6, więc nam też daje pospać - mądry chłopczyk wie, że wyspani i zadowoleni rodzice to szczęśliwi rodzice :-):-):-)
Życzę Wam takich samych grzecznych szkrabów i spokojnej nocki... mam nadzieję, że jak jutro wstanę, to kolejne mamusie będą miały za sobą trudy porodu...:tak::tak::tak:
 
Coraz Was mniej majóweczki 2 w 1! Serdecznie współczuję tym, które tak bardzo czekają na maleństwo...Iwonka, Ciebie mi w szczególności szkoda, i Twojej córci, która pewnie będzie bardzo tęskniła.Proszę nam już rodzić, jak to tak , żeby nasz moderator i jako ostatnia rodziła!?

Jak sobie pomyślę, że mój synek będzie miał niedługo miesiąc! Szok.
Dziś go sprzedałam Babci i siedzą w pokoju obok, a ja odpoczywam. Mój J poszedł na kawalerski, to uruchomiłam Babcię, która wnusia ubóstwia i jest przeszczęśliwa, jak się może nim zająć.

Życzę spokojnej nocki, a może któraś urodzi? No dawajcie dziewczyny!

 
Joanna no nie duzo nas zostalo.......a ty widze ze tez ciezko pracujesz na porod:-D
Aurelka no chyba jako moderator to ostatnia sie rozdwoje zeby na bierzaco wpisywac do listy kolejne majowe dzieciaczki :tak::-D:-D:-D dobrze ze mas mame kolo siebie :tak:

A mnie nie wiem czy to skurcze ale co jakis czas lapie mnie bol w plecach w dolnej parti promieniujacy na dol brzucha.....nie nastawiam sie na razie na nic.
 
Ja też nie licze że szybko urodzę niby mam skurcze i wydawało mi się że są dość mocne ale do zniesienia bo a dzisiaj na ktg jak takie miałam to nic nie wykazało że skurczy zero więc się troszkę zdziwiłam:baffled: ale oni lepiej wiedzą. A nastepna wizyta u ginki 3 czerwca i pewnie wtedy mi da juz skierowanie do szpitala dlatego liczę że jednak Zosia będzie chciała troszkę wcześniej wyjść na świat:-)
 
Polka, Dziubek - GRATULACJE!

Iwonka - uciekaj w koncu na ta porodowke po oleju rycynowym! Trzymam kciuki, by w nocy sie ruszylo u Ciebie!

Co do spotkania warszawianek, to ja rowniez jestem za.:-)

Moj Maz oglada meczyk, a ja sie chyba zaraz poloze... coraz bardziej boje sie porodu.

Dobrej nocy!
 
Szukam wlasnie jakiejs poczty kwiatowej bo chcemy wyslac bukiecik jakis do mojej mamy do Czech z okazji dnia mamy.Napewno sie zaskoczy mile :)
 
Dobra i ja zmykam,chcialabym juz aczac sie zbierac na porodowke ale niestety nic mnie nie rusza. Dobranoc.
 
Nesia, Polka, Dziubek - gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Iwonka i Ola - trzymajcie się dzielnie dziewczyny i biegnijcie już na tą porodówkę.
Iwonka - dawaj znać jak po oleju się czujesz. a swoją drogą to odważna jesteś, ale nie dziwię się, że chcesz urodzić bez medycznych wspomagaczy.

ja niestety nie czuje żadnych bóli i pozostaje czekać.
 
reklama
Witam obecne i przyszłe mamusie:tak:.Sprawdzam co u Iwonki2006,bo na domówkach wszystkie trzymamy za nią kciuki:tak:.
U mnie poródy przyśpieszyło picie naparu z liści malin,trochę niedobre w smaku,ale da się przeży;-)c.Mam nadzieję,że nie macie mi za złe,że ja tak tu ni z gruszki ni z pietruszki:sorry2:.Pozdrawiam serdecznie.
 
Do góry