reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

A ja własnie sobie tak pomyślałam że mój termin z OM jest na 24maja czyli jeszcze tylko mi został ale nie nastawiam się że urodzę do tego czasu. Na mnie też dzisiejsza burza nie podziałała

Wszystkim mamą serdecznie gratuluję:happy:
 
reklama
Marlene duzo dzieci ma zoltaczke. Moja Ania tez byla i nadal troche jest malym zoltkiem. Pediatra mi mowila,ze to do 10 tygodni moze sie utrzymywac.
 
Ja cały czas Ciebie obstawiam, weź się za to rodzenie w końcu :-);-):-D:laugh2:. Może w nocy?

Oj może...ale nie nastawiam się :no:

Dotkass ja co chwile zagladam na bb sprawdzic czy Ty juz moze urodzilas a Twoja Amelka taka uparta jak Adas Kamilki i wyjsc nadal nie chce. A moze te Twoje skurcze to takie porzadne sa tylko masz wysoki prog czucia bolu i jak w koncu dojedziesz do szpitala to za moment bedziesz miec coreczke w ramionach??

Wiesz, też mi taka myśl przeszła, że ja poprostu mam baaaaardzo wysoki próg bólu, bo fakt często zdarzało się, że przy tym przy czym dla mnie ból był odczuwalny jako delikatne szczypanie, np. tatuaż inni zwijali się z bólu...a fajnie by było, gdyby okazało się, że na porodówce wyląduję z rozwarciem gotowym do rodzenia :tak:, miło by było, ale czy to wogóle możliwe? jeżeli tak i sprawdzi się to właśnie na mojej osobie napewno Was poinformuję ;-):-)

Dotkass, a Ty jeszcze 2 w 1 :szok: cos sie tej twojej niuni nie spieszy ;-)

A widzis Kochana, nie spieszy się jej, chociaż może i trochę tak, ale do końca nie jest zdecydowana...hmmm...ciekawe co ją zatrzymuje :baffled: Marlene mam nadzieję, że wkrótce wszystko będzie dobrze i wszytskie choróbska od Was się odplączą...Mocno trzymam za to kciuki Kochana

Oli nie ma, Iwonki nie ma, Poli nie ma, Madamagdy nie ma...hmmm...kogo jeszcze nie wymieniłam??? może one rodzą??? :confused:
 
W sumie to weszłam tylko na chwilkę, żeby zobaczyć czy któraś ma dla nas jakieś nowe wieści i powiedzieć DOBRANOC, bo kładę się i spróbuję zasnąć...buźka... do jutra ;-)
 
Ja jestem na chwilke weszlam zobaczyc czy ktoras nie urodzila przypadkiem ;-) Dzis maja byc burze w nocy nad wawa moze pojdziemy rodzic ;-)
 
mm81, wiem wlasnie ze duzo dzieci ma ten problem, ale strasznie sie martwie mimo to,poniewaz ona lezała pod lampami 5 dni i juz bylo dobrze, poszlysmy do domu i 3 dni pozniej znowu to samo ...szpital lampy itp... teraz jestem z nia w domu i nikt nie interesuje sie jej stanem a dla mnie ona ciagle zolta...ale jak faktycznie do 10 tyg. to moze bedzie dobrze...eh sama nie wiem co myslec:-(

Dotkass, trzymam kciuki kochana za Ciebie jak i rowniez za reszte kobietek :-) i dziekuje
 
hej majenki!

jejku, faktycznie cos duzo przeterminowanych mamusiek :-D
zdecydowanie wiecej niz na grudniowkach swego czasu :-)
ale nie ma bata, musza wszystkie niunki wyjsc i koniec!

moje slonce spi juz slodko na noc, ja wlasnie dojadam arbuza i ogladam do konca 'faceta z ogloszenia' i tez ide spac..
osiagniecie, bo od porodu zasypialam o 22 ;-) i budzilam sie o 10 rano :-D (znaczy z trzema pobudkami na podstawienie cycka ;-) )

marlene
, moj tez zoltek. i tez spi caly czas. jak wypisywali ze szpitala byla minimalna zoltaczka, teraz w piatek byla polozna i mowila, ze zeby mlodego obserwowac, bo cos mocno zolty jej sie wydaje..
kurcze, az sie zaczelam martwic teraz..

a jutro jedziemy do gdyni po brata :-) i pojdziemy sobie razem na spacerek po bulwarze i po plazy :-) nie moge sie doczekac :-D

dobranoc i milego rodzenia tym, co rodza!!!
 
Marlene, mój synek też miał mocną żółtaczkę i leżał pod lampami. Dość długo był jeszcze żółty, nawet po wyjściu ze szpitala. Nie pamiętam dokładnie jak długo, ale na pewno kilka tygodni.
 
reklama
Witam,melduje sie 2 w 1 .Burzy nie bylo,slonce swieci wiec nie wiem czy bedzie wogole.Dzis kolejne ktg.Milego dnia :-)
 
Do góry