reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witajcie my dalej dwa w jednym :-(
Od wczoraj mam wózek . Ja i moja mama oszalałyśmy ze szczescia . Jeździmy sobie po mieszkaniu:-D:-D:-D bo juz nie mozemy sie doczekac kiedy taka małą osóbke bedziemy
wozić .
Dotkass a może ty będziesz następna :happy:
 
reklama
Karola, Nati Śliczne Dziewuszki-gratulacje.
U mnie też zaczynają się skurcze, ale się już nie łudzę zbytnio;-)
Gdzie ta burza-zbiera się i zbiera:tak:

Miłego wieczorku
 
jo-anna-on ja też się łudziłam że urodzę wcześniej, tak jak Oliwkę - 2 tyg przed, a tu proszę :sorry2::sorry2::dry:. Ale Tobie życzę jak najlepiej :tak::tak:;-)
:szok::szok::sorry2::sorry2: Nie strasz mnie ;-) ale mam jeszcze szansę urodzić ciut wcześniej. Tobie również życzę jak najlepiej i szybko :tak::-).

Wiem, że będę monotonna, ale ciekawi mnie...która następna???[/COLOR][/FONT]
Ja cały czas Ciebie obstawiam, weź się za to rodzenie w końcu :-);-):-D:laugh2:. Może w nocy?

Ja po kolacji pstrągowej pełna do pełna :tak: pyyychota :tak:
 
dzieki dziewczyny zycze wam szybkiergo rozwiazania:-)ja sie ciesze ze mam juz te wyczekiwania za soba:tak:


 
Byliśmy dzisiaj na festynie i nie zdążyliśmy dojść na karuzelę kiedy zaczęło padać. Nieprawdopodobnie lało. Mąż z Milką na rękach pod parasolem biegł do auta a ja z psem przed nimi (też biegłam). Do tego krótka burza. I co? I nic! Ani biegi ani burze na mnie nie działają :crazy:. Jak w nocy nie będę miała jakiś małych skurczy to tracę nadzieję. No ale do końca maja jeszcze trochę czasu, no i pełnia jakoś koło 20 maja. Zobaczymy.
 
A ja jeszcze pograłam sobie z Darkiem w badnimtona, troszkę się porozciagałam i poruszałam, może to coś da?

Ming możesz biegać? Ja chyba bym zmokła jak kura bo na bieganie jest jużza ciężko. Szkoda, że festyn sięnie udał i burza nic nie dała. A może w nocy coś się zacznie?
 
Karola, Nati gratuluje pieknych coreczek.

Dotkass ja co chwile zagladam na bb sprawdzic czy Ty juz moze urodzilas a Twoja Amelka taka uparta jak Adas Kamilki i wyjsc nadal nie chce. A moze te Twoje skurcze to takie porzadne sa tylko masz wysoki prog czucia bolu i jak w koncu dojedziesz do szpitala to za moment bedziesz miec coreczke w ramionach??

A gdzie Ola??Moze chociaz ona jest na porodowce??
 
Witajcie kochane!! Wybaczcie dluga nieobecnosc, ale bylam w szpitalu 2 tygodnie!!:-( A najgorsze jest to ze dalej nie wiem czy wszystko jest dobrze. Moja dzidzia dwa razy trafila do szpitala z powodu zoltaczki, nie moga jej wyleczyc a ona ma juz miesiac! Ciagle jest zolta caly czas spi...a oni wyslali nas znow do domu:-( Ja mialam jakies zapalenie 40 stopni temperatury...tragedia a oni nie wiedzieli co mi dolega...cała anglia :no:
 
reklama
Do góry