reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Kamilko, jestes moim idolem, podziwiam Cie, za twoja radosc, cierpliwosc i spokoj. Mimo drobnych panik ;-) ale to zupelnie normalne w Twojej sytuacji. jestes strasznie dzielna!! serio!! ja mam jeszcze sporo czasu a juz sie boje i wkurza mnie, ze nie wiem kiedy to sie stanie. wlasnie spakowalam torby, dla mnie na porod, na po porodzie i dla maluszka. :-) zostalo wrzucenie pieluch, ale chce je wyprac w weekend u tesciow, bo wysusze w ogrodku a potem maja taki super magiel domowy, wiec nie bede sie meczyc z prasowaniem na desce.
 
reklama
oj dziewczyny
ja opanowana ja juz tu chce jajko zniesc zreszta widac po postach jak ja juz pisalam od poczatku kwietnia ze moze juz urodze... a teraz to mnie juz wszystko jedno bo co ja wymodze przez tydzien i tak nadchodzi dnien i godzina kiedy wkoncu urodze... nie sama to z pomoca...:tak::tak::tak:
 
Kamilko, życzę Ci aby obyło się bez "wspomagaczy". To już naprawdę niedługo, chociaż dobrze wiem jak irytujące jest oczekiwanie. Trzymam za Ciebie kciuki!
 
reklama
Ola - z ta polozna z pily to jakas porazka... ja tez wiem, ze jak ma dyzur, to raczej kasy nie wezmie, bo przeciez tak nie mozna... Polozna, z ktora ja sie umawialam ma akurat urlop w drugiej polowie maja, wiec jak bede rodzic, to przyjedzie specjalnie...

Dziewczyny, mam pytanie bo nie pamietam... Co polecalyscie na skurcze w lydkach?? Magnez? Mozna lykac? Jaki najlepiej i w jakiej ilosci? Bo jak mnie skurcz dzis w nocy zlapal, to noga dalej boli... i podejrzewam, ze teraz kazdej nocy moge miec powtorke...

Kamilko - juz niedlugo... a nie myslalas moze o tym oleju rycynowym co dziewczyny pisaly? Moze jest to jakies rozwiazanie...
 
Do góry