reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Iwonka- no niestety ja juz sobie nadzieji nie robie ze urodze wczesniej... niestety czekam do konca... aha i chyba przez ten temacik sexu chyba sie skusze z mezem na bara bara hahahaha:tak::tak::tak::-):-):-)
 
reklama
no kazdy ma swoje preferencje ale ja wole byc z tylu ;) - fajny widok, doznania, mozna wiecej (np rekami) no i mimo wszystko troche dominacji :)
dzidzia sobie rosnie i ciesze sie ze coraz blizej do "donoszenia" :) brzuszek coraz wiekszy i coraz bardziej przeszkadza ale juz blizej niz dalej :]

praktycznie wszystko may kupione - brakuje tylko wozka karuzeli do lozeczka i maty edukacyjnej (komoda sie robi)
 
no to super.... to teraz juz rozumiem dlaczego mojemu tak zalezy

czemu sie tak dlugo nie odzywales?? az ciekawosc zrzera co tam u was... myslalam ze moze juz urodziliscie/.....
 
dzieki ja tez nie lubie sie kucic ale cuz one same zaczeły a jak mi ktos juz nadepnie na ocisk to juz nie da rady zebym sier nie odezwała ale masz racje temat sxsu był lepszy
 
jakies 2 tygodnie temu tez sie odezwalem - nie mam za duzo czasu niestety - praca caly czas i czytam (staram sie codziennie) ale tak duzo piszecie ze nie zawwsze jestem w stanie wszystko przeczytac i jeszcze odpisac - dlatego odzywam sie od czasu do czasu

pisalem juz ze mielismy pierwszy false start - skurcze wizyta w szpitalu itd - skonczylo sie na nospie i 3 godzina w pracy mniej :)

co do sexu - jeszcze bardziej jest to pozadane jak kobieta mowi ze nie chce tak ;) ale tak na prawde to wy tez macie mnostwo radosci z takiej pozycji
moze faktycznie zwierzeca ale w koncu od takich zwierzat pochodzimy :>
 
reklama
Do góry