reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

wiecie co wredne zwas juz nie powiem co ale nie wiecie wszystkiego co sie działo i dlaczego zadawałam kilka razy to samo pytanie np nie wyskakiwało mi ze cokolwiek napisałam i odpowiedzi tez mi sie nie pokazywały dopiero od jakiegos czasu sie normalnie wszystko pokazuje huj co ja bede sie wami pszejmowac mam to głeboko w d......e a nie wolno mi sie denerwowac . Życze pomyslnego rozdwajania sie
Trzymajcie mnie, ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha!!!!!!!!!!
 
reklama
wiecie co wredne zwas juz nie powiem co ale nie wiecie wszystkiego co sie działo i dlaczego zadawałam kilka razy to samo pytanie np nie wyskakiwało mi ze cokolwiek napisałam i odpowiedzi tez mi sie nie pokazywały dopiero od jakiegos czasu sie normalnie wszystko pokazuje huj co ja bede sie wami pszejmowac mam to głeboko w d......e a nie wolno mi sie denerwowac . Życze pomyslnego rozdwajania sie
Twoje zachowanie mowi samo za siebie,nikt ciebie nie wyzywa od wrednych czy chamow jak to robisz ty w swoich postach.Skoro umialas zadac te same pytanie na temat przewijaka to dlaczego porostu nie zadalas pytania dotyczacego obslugi forum? Ale co ja sie bede tlumaczyc przed osoba ktora ma malo szacunku w stosunku do innych.H..je i D...py slac umiesz na wszystkie strony. Ja rownierz zegnam.
 
Oj, dziewczęta, hormony was rozsadzają dzisiaj:-):-):-)
Zaczyna się tu robić jak na filmach, sex i agresja, hehehe;-)

Też robiłam sobie dzisiaj naleśniki, bo mi się okropnie chciało słodkiego, Kubas też bardzo lubi, jak to dziecko, za to dla mojego mężusia to żaden obiad...

Lecę na inne wątki. Pozdrawiam!
 
hehe widac kto tu tez nie czyta poistów pisałam na samym poczadku jak sie obsugiwac forum i nawed wczoraj prosiłam zeby mi ktos podpowiedział jak mam wejsc na odpowiedni watek Egal
 
Pszyszla Mama - jak juz sie z nami zegnasz, to nie musisz wracac...
Jestes nieprzyjemna, wyzywasz nas, wiec mysle, ze wiekszosci z nas nie musi to odpowiadac, bo same reprezentujemy pewien poziom i moze lepiej, zeby ten poziom zostal na forum. Ja tez cie zegnam, podobnie jak Aurelia i Iwonka.
 
cześć Majóweczki,
w końcu wszystko przeczytałam ;-)
więc zacznę od tego co mi najbardziej utkwiło:
Przyszła mamo twoje zachowanie jest naganne... wielokrotnie sama osobiście Tobie odpowiadałam ale nigdy nie było "dziękuję". Jeżeli chodzi o dysleksje to Ty na pewno jej nie masz bo po przeczytaniu byś zauważyła błędy, za to na pewno są tu znamiona Dysortografii!
Ja sama osobiście mam dysleksję i to popartą opinią psychologów!

Mówicie o rozstępach no cóż ja mam po Wiktorze ich sporo, na tyłku i udach oraz na łonie... a teraz po małej już mam wokół pępka mnóstwo:-(

Co do sexiku ja tam lubie chyba każdą pozycję ;-) a od tyłu teraz mi najbardziej pasuje hihii
Ja na obiadek miałąm naleśniki z bananami i czekolada ;-)
 
oj dziewczyny przstancie sie klucic nie sadzilam ze tak mozna?? jesli juz macie do kogos az taki problem to nie schodzcie do jej poziomu... wlasciwie smiesznie to wyszlo bo to pierdoly sa o co sie dochodzicie... ale dobra ja sie nie odzywam bo zaraz i mnie sie oberwie....

tak poza tym maly strasznie sie wypina normalnie az mnie zebra bola:-:)-:)-(


aha i wole zebysmy wrocily do tematu sexu bo przynajmniej bylo smiesznie
 
reklama
Szwarou- milo ze wreszcie jestes... co tam u twojego dzidizusia????
??
a tak wogole to sam powiedz jak faceci wola?? od przodu czy od tylu??
 
Do góry