reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Aurelia - zgadzam sie z Twoim wczesniejszym postem i postaram sie zareagowac tak samo.

A co do seksu, to cos musi byc w tej pozycji od tylu, bo moj Malzonek tez lubi... no a pozatym jakby nie patrzyl, teraz w klasycznej i kilku innych to ciezko!:-D
 
dziewczyny nie karmcie trola :)

od tylu - mniam ;)

nasz dzisiejszy zakup - szort.pl - forzapoland

Pozdrawiamy serdecznie
to mi się podoba hehe, nie ma co konkretny jesteś szwarou hehe:-p super bodziak, przyda się na Euro 2008, mojemu mężowi chyba tez kupię takiego bodziaczka, a bynajmniej koszulkę z godłem hehe.

A widze że tu się zrobiło "niepszyjemnie" :cool2:
157kawalarz.gif


Właśnie skończyłam robić sałatkę z brokuł mniami, mąż się ucieszy bo bardzo lubi.
 
Szwarou, ależ oczywiście, że to nic złego, smieję się tylko, bo wy tacy przewidywalni jesteście, hehehehe

brokuły też uwielbiam!
 
Hej w końcu zdąze cos napisać bo jak siade i przeczytam wszystko to mnie zaczyna cisnąc i znow do łózeczka ale teraz bylo niewiele tzn 2 strony to napisze tylko nie wiem co ktora pisała wiec ogolnie napisze co mi zapadlo w pamiec

Takie skurcze w pochwie to ja miałam od dluższego czasu ale jak sa jakies tam nie czeste czy tylko w nocy co jakiś czas to chyba jeszcze nie moment alarmowy choc moja gin powiedziała ze na przyklad na moim etapie to jeszcze nie pora no ale co teraz mam powiedziec jak to prawie norma to lezenie troche pomaga ale i tak nie zawsze ale pewnie to takie przygotowanie do porodu i na waszych wiekszych etapach to jeszcze mniej grożne

Och nawet nie wiecie jak mi brakuje seksu ;-) ciagle mnie tam na dole zbiera no i te sny... kto by pomyślał takie wielkie brzuchy a nam tylko jedno w glowie a mój to tez z tych co koło 8 powiedział ze koniec i tyle :baffled: a połozna jak mi sie ostatnio pytala czy moze seks był to ja no juz od ponad miesiaca to nie to tak dziwnie popatrzyła

Ja sie przylącze i za od tylu też nie przepadam a od boku tym bardziej z pewnych wzgledów no ale przeciez tyle innych jest

No i teraz to bym chociaz namowila mezusia na pieszczoty ale boje sie jednak ze orgazm mógłby cos wywolac szkoda bo to takie przyjemne :happy:
 
hehe widac kto tu tez nie czyta poistów pisałam na samym poczadku jak sie obsugiwac forum i nawed wczoraj prosiłam zeby mi ktos podpowiedział jak mam wejsc na odpowiedni watek Egal
Tak ze nie mozesz sie dostac na watek zamkniety.....no i co nie uzyskalas odpowiedzi???????????????????????????????


Rany zaczyna mnie krew zalewac,jak tu zagladam.:sorry2:
A nie uwierzycie,wzielam sie za prasowanie i wlasnie skonczylam.Najgorsze jest prasowanie tych pieluch tetrowych,mam ich 16 sztuk a zmeczylam sie przy nich jak nie wiem......one po praniu sie tak kurcza:wściekła/y:No ale juz jutro pakuje torbe do szpitala.
 
reklama
Jeeeeeju, co Wy Majóweczki - za duzo kofeiny czy jak?!?!?! Produkcja postów taka, że nie da sie nadrobić :rofl2:

Co do naleśników - na obiad jadłam wątróbkę, ale już wiem co zjem na kolację :happy: NALEŚNIKI :-p

Co do rozstępów - mam wstrętne czerwone na biodrach :angry: i kilka na piersi (od dołu) :no:

A co do seksu - od tyłu jest cool! ALe że mi nie wolno teraz.. musze radzić sobie inaczej :laugh2:
A mój biedny chłop tak się stresuje dzidzią że i tak "skupić" się na maxa nie może :sorry2:
 
Do góry